X
android apple

До уваги пасажирів!

З 13 липня 2022 року пасажирам дозволяється перетинати кордон лише за наявності чинного проїзного документа - біометричного закордонного паспорта, закордонного паспорта з діючою  візою або з видом на проживання ЄС!

Пасажири з внутрішніми українськими паспортами до поїздки не допускатимуться!

Будьте уважні!

 

×

Медіа Центр

 

 Пориньте з Автолюкс в новий світ розваг!

Подорожі з Автолюкс - це комфортний, приємний та цікавий спосіб, щоб дістатися в необхідний Вам куточок світу.

Влаштовуйтесь зручніше та відпочивайте, переглядаючи безліч можливих пропозицій від нашого Медіа Центру.

Переглянути захоплюючий фільм, відпочити під музику з музичної колекції Автолюкс, зануритись в віртуальний світ або пограти в одну із улюблених ігор - все це абсолютно можливо та безкоштовно! 

Час летить, коли весело! Ви навіть не помітете, як дістанетесь до місця призначення.

Ми Вам це гарантуємо!

Медіа Центр

Чому деякі веб-сторінки заблоковані при з'єднанні з Wi-Fi?
Що робити, якщо медіа екран не працює?
Що робити, якщо я не можу підключитись до інтернету через Wi-Fi?
Як змінити мову аудіо голосу при перегляді фільмів?
Як змінити субтитри в фільмах?

 

ЛИСТАЙТЕ

Ви не уявляєте життя без соціальних мереж? Не хвилюйтеся! Під час подорожі з Автолюкс жодна важлива новина не залишиться без Вашої уваги: спілкуйтеся з сім'єю або друзями, працюйте, замовляйте товари або переглядайте Ваші улюблені сайти. Ви можете використовувати інтернет стільки, скільки Вам потрібно, і так довго, як вам це подобається.

 

ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ

Від романтичних любовних історій до фільмів жахів - кожен зможе знайти щось, що цікаво було б переглянути під час подорожі з Автолюкс. Сумно під час поїздки? Перевірте нашу бібліотеку веселих комедій!  

 

СЛУХАЙТЕ

Обирайте улюблений жанр музики - класика, джаз, рок чи щось інше. Влаштовуйтесь зручніше і відпочивайте, поки музика з аудіо колекція Автолюкс несе Вас в інший вимір.

 

СЛУХАЙТЕ АУДІО КНИГИ

Дозвольте Вашій уяві бути бурхливою і безмежною, слухаючи колекцію аудіокниг Автолюкс! Для наших наймолодших пасажирів ми пропонуємо різноманітні казки.   

 

ГРАЙТЕ

Ви не маєте уявлення про те, як грати в групу "сапери"? Давайте спробуємо розібратися разом! Автолюкс пропонує колекцію ігор, щоб відволікти Вас від дороги. 

Як працює Медіа Центр
 

Чому деякі веб-сторінки заблоковані при з'єднанні з Wi-Fi?
Автолюкс надає всім пасажирам рівні можливості доступу до інтернету. Але оскільки пасажири використовують одне інтернет з'єднання, Автолюкс блокує ті сайти, які уповільнюють роботу Wi-Fi для інших пасажирів.

Що робити, якщо медіа екран не працює?
Якщо Ви помітили, що медіа екран не працює, ми рекомендуємо звернутися до нашого екіпажу, щоб перевірити цю проблему. Якщо питання залишиться невирішеним, будь ласка, напишіть нам листа на електронну адресу help@autolux.ua, вказавши наступну інформацію: маршрут, час, дату та номер Вашого місця.

Що робити, якщо я не можу підключитись до інтернету через Wi-Fi?
Якщо з'єднання доступне, але Ви не можете підключитися до інтернету через Wi-Fi, або це займає довгий час, щоб з'єднатися з Вашим пристроєм, закрийте і знову відкрийте браузер, після цього спробуйте ще раз. Або ж перезавантажте Ваш пристрій.

Як змінити мову аудіо голосу при перегляді фільмів?
Оберіть фільм та натисніть кнопку "Play". Після цього Ви побачите кнопку "Голос" на лівій стороні, натисніть на неї и оберіть мову аудіо голоса.

Як змінити субтитри в фільмах?
Оберіть фільм та натисніть кнопку 'Play'. Після цього Ви побачите кнопку "Субтитри" на лівій стороні, натисніть на неї та оберіть мову субтитрів.

 

Якщо у Вас є зауваження, пропозиції чи ідеї, які б допомогли зробити Медіа Центр ще кращим, пишіть нам:  help@autolux.ua.

Дізнавайтеся першими про знижки та акції