X
android apple

До уваги пасажирів!

З 13 липня 2022 року пасажирам дозволяється перетинати кордон лише за наявності чинного проїзного документа - біометричного закордонного паспорта, закордонного паспорта з діючою  візою або з видом на проживання ЄС!

Пасажири з внутрішніми українськими паспортами до поїздки не допускатимуться!

Будьте уважні!

 

×

Про компанію Автолюкс

 

AUTOLUX (Товариство з обмеженою відповідальністю «ААЗ Трейдінг-Автолюкс», місцезнаходження: 03039, м.Київ, вул. Голосіївська, 7, корпус 3; ідентифікаційний код 40784911) – лідер серед пасажирських автобусних перевізників України. Сьогодні компанія здійснює понад 20 щоденних автобусних регулярних рейсів в різних напрямках України та закордон.

Щоб забезпечити швидкий та зручний трансфер з якісним сервісом, компанія використовує виключно комфортабельні автобуси Neoplan, Temsa, Man. Всі автобуси обладнані ергономічними кріслами, кондиціонерами, біохімічними туалетами, розважальними мультимедійними пристроями, що особливо важливо для тривалих поїздок.

AUTOLUX пропонує пасажирам автобуси різних категорій: VIP, Comfort +, Standart. Кожна з яких дозволяє подорожувати з AUTOLUX доступно, комфортно та безпечно всім без винятку.

Перші рейси компанія запустила у 1997 році за маршрутами Київ-Одеса/Одеса-Київ. Згодом географія маршрутів розширювалась і сьогодні AUTOLUX здійснює рейси майже у всі крупні міста України та займає перше місце серед регулярних пасажирських автобусних перевізчиків.

Високий рівень сервісу та обґрунтована ціна  на послуги, забезпечила високу лояльність клієнтів до перевізника AUTOLUX – близько 2 000 пасажирів щодня. 
 

ОНОВЛЕННЯ АВТОПАРКУ

Ретельний та своєчасний огляд техніки, високоякісний техсервіс та постійний процес оновлення автопарку – запорука безпеки та комфорту на автобусних лініях AUTOLUX. Перевізник самостійно проводить ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів.

РОЗШИРЕННЯ ГЕОГРАФІЇ МАРШРУТІВ

Компанія постійно працює над розширенням географії маршрутів розробляє нові напрямки, щоб кожен пасажир AUTOLUX зміг побудувати свій ідеальний маршрут    

КОМФОРТ АВТОБУСІВ AUTOLUX

Зручні крісла, наявність WC в кожному автобусі,  мультимедійні пристрої, безкоштовний WI-FI, клімат-контроль, наявність розеток на кожному сидінні, кавові автомати (*додаткові послуги) і це ще не всі переваги, які отримують пасажири компанії AUTOLUX.

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК

Графік рейсів AUTOLUX дозволяє пасажирам максимально зручно спланувати свій маршрут.

ЗАЛИ ОЧІКУВАННЯ AUTOLUX

При необхідності, пасажири AUTOLUX можуть скористатися залами очікування з безкоштовним WI-FI, облаштованим дитячим куточком та WC.

Адреси залів очікування: м. Київ (Автостанція «Видубичі», вул. Набережно-Печерська, 10), м. Одеса (пл. Старосінна, 2), м. Дніпро (Автостанція «Центральна», вул. Курчатова, 10).

ПРОЗОРІСТЬ ТА КОМУНІКАЦІЯ З КЛІЄНТАМИ

Пасажир AUTOLUX має можливість використати зручну для нього форму комунікації з службою підтримки клієнтів: цілодобова телефонна підтримка пасажирів – call-центр, інформаційна підтримка в соціальних мережах - facebook, електронна пошта help@autolux.ua.

Прийняття претензій здійснюється за поштовою адресою: 03039, м.Київ, вул. Голосіївська, 7, корп. 3; адресою електронної пошти: help@autolux.ua; телефоном:  +38 (044) 594-90-10; або на сайті https://autolux.ua/ua/.

ЗРУЧНІСТЬ ТА ДОСТУПНІСТЬ

Придбати квиток дуже просто: на сайті компанії або в касах AUTOLUX. Пасажир зобов’язаний до придбання квитка ознайомитися з Порядком реалізації квитківправилами перевезення пасажирівбагажу в автобусах ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс».

Відкривайте Україну разом з AUTOLUX!

Рішення про видачу ліцензії на перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародного перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом від 24 серпня 2022 року № 421 (на період дії воєнного стану в Україні)

Річний звіт Autolux 2019
Річний звіт Autolux 2020
Річний звіт Autolux 2021
Річний звіт Autolux 2022
Річний звіт Autolux 2023

Дізнавайтеся першими про знижки та акції