Київ → Мінськ 715.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Подорож з Києва до Мінська на комфортабельних автобусах ECOLINES! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.


Розклад автобусів Київ - Мінськ

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Мінськ:
Київ - Мінськ4/5 (80%) 11 votes

Придбати білет на автобус Київ - Мінськ:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Інформація про рейс Київ — Мінськ:

-ціна квитка на рейс Київ — Мінськ вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Мінськ-539 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Мінськ: 11 г 10 хв.
-різниці в часі між містами Київ — Мінськ - 0 немає.

Автобус Київ — Мінськ обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Мінськ через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Мінськ можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Мінськ дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.