X
android apple

Київ → Санкт-Петербург 2 026.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Подорож з Києва до Санкт-Петербурга на комфортабельних автобусах ECOLINES! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.


Розклад автобусів Київ - Санкт-Петербург

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Санкт-Петербург:
Київ - Санкт-Петербург4.3/5 (86%) 69 votes

Придбати білет на автобус Київ - Санкт-Петербург:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Київ — Санкт-Петербург:

-ціна квитка на рейс Київ — Санкт-Петербург вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Санкт-Петербург-1234 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Санкт-Петербург: -.
-різниці в часі між містами Київ — Санкт-Петербург - - немає.

Автобус Київ — Санкт-Петербург обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Санкт-Петербург через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Санкт-Петербург можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Санкт-Петербург дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.