X

Чудова новина!

Ми вирішили зробити Вам персональну знижку 10%!

На який email її відправити?

Київ → Свіноусьце 1 400.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Подорож з Києва до міста Свіноусьце на комфортабельних автобусах ECOLINES! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.


Розклад автобусів Київ - Свіноусьце

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Свіноусьце:

Придбати білет на автобус Київ - Свіноусьце:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Інформація про рейс Київ — Свіноусьце:

-ціна квитка на рейс Київ — Свіноусьце вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Свіноусьце-1420 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Свіноусьце: -.
-різниці в часі між містами Київ — Свіноусьце - 1 немає.

Автобус Київ — Свіноусьце обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Свіноусьце через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Свіноусьце можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Свіноусьце дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.