X
android apple

Київ → Сергіївка 399.00 UAH

Подорож з Києва до Сергіївки на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.


Акція діє з 02.06.2021 по 30.06.2021.

Дати поїздки з 02.06.2021 по 30.06.2021.

УмовиТакНі
Кількість місць обмежена
Повернення квитка
Зміна дати

Розклад автобусів Київ - Сергіївка

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Сергіївка:

Придбати білет на автобус Київ - Сергіївка:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Київ — Сергіївка:

-ціна квитка на рейс Київ — Сергіївка вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Сергіївка-544 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Сергіївка: 8 г 31 хв.
-різниці в часі між містами Київ — Сергіївка - 0 немає.

Автобус Київ — Сергіївка обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Сергіївка через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Сергіївка можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Сергіївка дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.