Київ → Харків VIP 415.00 UAH

Знижка

Wi-Fi

220v

Кондиціонер

wc

Подорожуйте з Києва до Харкова на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів та вартість квитків за маршрутом Київа - Харків, будь ласка, перейдіть в систему бронювання та придбання квитків. Щоб придбати квиток на автобус Київ - Харків, необхідно обрати дату поїздки

 


Розклад автобусів Київ - Харків VIP

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Харків VIP:
Київ - Харків VIP4.2/5 (84%) 121 votes

Придбати білет на автобус Київ - Харків VIP:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Інформація про рейс Київ — Харків VIP:

-ціна квитка на рейс Київ — Харків VIP вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Харків VIP-472 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Харків VIP: 6 г 53 хв.
-різниці в часі між містами Київ — Харків VIP - 0 немає.

Автобус Київ — Харків VIP обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Харків VIP через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Харків VIP можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Харків VIP дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.