Київ → Харків standart 330.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Подорожуйте з Києва до Харкова на комфортабельних  автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів та вартість квитків за маршрутом Київ Харків, будь ласка, перейдіть в систему бронювання та придбання квитків. Щоб придбати квиток на автобус Київ Харків необхідно обрати дату поїздки.

 


Розклад автобусів Київ - Харків standart

Зупинки автобусів

Відправлення Київ :
Прибуття Харків standart:
Київ - Харків standart4.2/5 (84%) 120 votes

Придбати білет на автобус Київ - Харків standart:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Інформація про рейс Київ — Харків standart:

-ціна квитка на рейс Київ — Харків standart вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Харків standart-472 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Харків standart: 6 г 57 хв.
-різниці в часі між містами Київ — Харків standart - 0 немає.

Автобус Київ — Харків standart обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Харків standart через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Харків standart можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Харків standart дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.