X
android apple

До уваги пасажирів!

З 13 липня 2022 року пасажирам дозволяється перетинати кордон лише за наявності чинного проїзного документа - біометричного закордонного паспорта, закордонного паспорта з діючою  візою або з видом на проживання ЄС!

Пасажири з внутрішніми українськими паспортами до поїздки не допускатимуться!

Будьте уважні!

 

×
Придбати квиток

Луцьк → Прага

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc


Розклад автобусів Луцьк - Прага

Зупинки автобусів

Відправлення Луцьк:
Прибуття Прага:
Луцьк - Прага4.5/5 (90%) 57 votes

Інформація про рейс Луцьк — Прага:

-ціна квитка на рейс Луцьк — Прага вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Луцьк — Прага-1015 км.
-орієнтовний час в дорозі Луцьк — Прага: 21 г 10 хв.
-різниці в часі між містами Луцьк — Прага - 1 немає.

Автобус Луцьк — Прага обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Луцьк — Прага через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Луцьк — Прага можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Луцьк — Прага дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.

Придбати білет на автобус Луцьк - Прага:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції