До уваги пасажирів!
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України про заборону міжнародних та внутрішніх пасажирських перевезень, ми тимчасово припинили обслуговування усіх рейсів на період дії карантину з 12.00 18.03.2020 до 24.04.2020.
Ваш квиток не анульовано! Його буде переоформлено на відкриту дату протягом 5 днів після відновлення роботи компанії.Ви зможете використати Ваш квиток пізніше! Для цього, після зняття карантину, Вам необхідно буде вказати нову дату на сайті, за посиланням:https://autolux.ua/ua/uk/poyizdka/kvytky-na-avtobus/miy-kvytok                 

Наша сторінка у FB: https://www.facebook.com/autolux.ua 
Пошта для звернень: help@autolux.ua

На період дії карантину режим роботи підприємства вимушено змінений, співробітники знаходяться у відпустках, тому прийміть, будь ласка, вибачення за відсутність оновлення інформації або обробку звернень у визначені терміни.
Дякуємо за Ваше терпіння, підтримку та розуміння.
Бережіть себе та своїх близьких!

×

Пропонуємо Вашій увазі мобільний додаток AUTOLUX.

З новим додатком все стає простіше...

 

Завантажити додаток:

 

appstore

Доступно для iOS

googleplay

Доступно для Android

 

Переваги додатка:


Переглядайте спеціальні пропозиції та історію покупок. Купуйте квиток для себе та своїх близьких. У будь-який момент Ви зможете зв'язатися з компанією, використовуючи спеціальні пропозиції.

Замовляйте квитки на автобус швидко та зручно.

Додаток розроблений для того, щоб заощадити Ваш час. Створюйте шаблони для швидких покупок. Повторюйте покупки в пару кліків.

Одна з кращих функцій в нашому додатку – Ви завжди знаєте де знаходиться Ваш автобус! Ви чекаєте на прибуття автобуса, він все ще не прибув - перевірте карту, щоб дізнатись його місцезнаходження!

 

Ексклюзивні знижки

Встановлюйте додаток, долучайтесь до Системи лояльності AUTOLUX і одним дотиком отримуйте знижки спеціально розроблені саме для Вас.

Зручно слідкувати за цінами на квитки зі знижками та контролювати накопичені еко-бонуси, які Ви отримуєте за куплений квиток.