X
android apple

До уваги пасажирів!

З 13 липня 2022 року пасажирам дозволяється перетинати кордон лише за наявності чинного проїзного документа - біометричного закордонного паспорта, закордонного паспорта з діючою  візою або з видом на проживання ЄС!

Пасажири з внутрішніми українськими паспортами до поїздки не допускатимуться!

Будьте уважні!

 

×

Оплата карткою

АТ "СЕНС БАНК"

1. Визначення

2. Пропозиція Продавця

3. Ціни

4. Квитки

5. Оформлення замовлення та вид продажів

6. Повернення Квитків

7. Відповідальність Продавця

8. Зміна і розірвання Договору

9. Авторське право

10. Конфіденційність і дозвіл на використання даних

11. Застосоване законодавство

 

 

ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ КВИТКІВ

 

 

Ми раді вітати Вас на сайті торгової марки AUTOLUX в Україні www.autolux.ua (далі по тексту "Сайт").

 

Цей договір роздрібної купівлі-продажу квитків (далі - «Договір») є публічною офертою Продавця, що пропонує укласти договір купівлі-продажу квитків дистанційним способом на наступних умовах.

 

1. Визначення

У цьому Договорі, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни використовуються в таких значеннях:

 

«Сайт» - сукупність web-сторінок з повторюваним дизайном, які об'єднані за змістом і навігації і розміщені на одному web-сервері.

«Продаж дистанційним способом» - продаж замовлення на Сайті.

«Продавець» - ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс», код 40784911 адреса: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 7, корп.3. Адреса для відправлення листів, претензій, рекламацій: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 7, корп.3.

Телефон: call-центр +38 (044) 594-90-10 цілодобово, call-back на Vodafone Lifecell Kyivstar

E-mail: help@autolux.ua

Користувач - фізична особа або юридична особа - відвідувач і / або користувач Сайту.

Покупець - Користувач, який оформив і сплатив Квиток.

Квиток - документ або запис в базі даних Продавця, що засвідчує право особи, на яке він оформлений, на проїзд і перевезення багажу на рейсах, що виконуються перевізником і містить інформацію про послуги з перевезення, виділеному пред'явнику місці, а також про ціну, які поширюються Продавцем на території України і пропонуються для продажу на Сайті. Детальний опис наводиться на Сайті.

Пропозиція Продавця - доступна інформація про квитки, які пропонуються для продажу на Сайті або доводиться до відома Покупця по телефону відповідно до діючих тарифів Продавця.

Спеціальна пропозиція - пропозиція, що містить інформацію про знижки, подарунки, бонуси і інших особливих умовах придбання квитків на Сайті або доводиться до відома Покупця по телефону або по e-mail. Продавець не зобов'язаний вказувати, що Пропозиція є Спеціальним.

Подарунок - продукція, що пропонується Продавцем в якості бонусу (винагороди) до Замовлення Покупця, який оформляється по Спеціальному пропозицією на умовах, які визначаються на розсуд Продавця. Під Подарунком мається на увазі надання знижки в розмірі вартості квитка, при покупці квитків по Спеціальним умов, при виконанні умов Пропозиції.

Замовлення - Білети з переліку, наданого Продавцем, зазначені Покупцем при оформленні заявки на покупку квитків і на умовах, що діють в момент оформлення такої заявки.

Цей Договір визначає виключно правила продажу квитків на рейси на обраному напрямку, які пропонуються в рамках Пропозиції Продавця. Покупець може ознайомитися з Квитками, які запропоновані в Пропозиціях Продавця, до і під час оформлення Замовлення.

 

2. Пропозиція Продавця

Все Пропозиції Продавця (в тому числі - Спеціальні) дійсні виключно на території України. Термін дії пропозиції зазначений безпосередньо в Пропозиції. Пропозиція дійсна тільки за умови наявності вільних місць на вибраному напрямку. Термін дії Пропозиції може бути продовжений, скорочений або змінений Продавцем, про що Покупець повідомляється методом поширення самого Пропозиції.

Все Спеціальні Пропозиції дійсні в межах Акцій та Подарунків, які проводяться Продавцем, що впливає на надання того чи іншого Подарунку. У разі відсутності Подарунка по Спеціальному Реченню, Продавець має право в односторонньому порядку змінити без повідомлення Покупця раніше запропонований Подарунок на інший Подарунок. Заміна Подарунку не є порушенням Продавцем умов Замовлення. Грошовий еквівалент Подарунка не виплачується. Покупець, в залежності від умов Пропозиції, має право на отримання не більше ніж по одній одиниці кожного Подарунку з числа запропонованих. Спеціальні Пропозиції Продавця дійсні протягом встановленого Продавцем терміну. Термін дії Спеціального Пропозиції може бути продовжений, скорочений або змінений Продавцем, про що Покупець повідомляється методом поширення самого Пропозиції. Замовлення, здійснений Покупцем після закінчення терміну дії Спеціального Пропозиції Продавця, може бути прийнятий до виконання тільки за згодою Продавця. По одному Реченню Продавця Покупець може зробити не більше одного Замовлення (якщо інше не зазначено в Пропозиції).

 

3. Ціни

Ціни на Сайті вказані у гривнях із ПДВ. Ціни можуть змінюватись Продавцем без попереднього повідомлення Покупця, при цьому замовлені Квитки оплачуються за цінами, що діяли на момент Замовлення Покупцем.

 

4. Квитки

Квитки, які входять до складу відповідного Замовлення, знаходяться у власності Продавця до моменту повної оплати Покупцем вартості такого Замовлення.

Перелік Квитків, пропонованих для продажу, визначається Пропозиціями Продавця. Продавець має право змінювати перелік Квитків на напрямки без попереднього повідомлення Покупця. Детальна інформація про квитки, про їх основні характеристики і про ціни розміщена на Сайті і надається по телефону.

Термін, протягом якого діє Пропозиція про укладення договору щодо окремих Квитків, зазначений на Сайті (якщо термін не зазначений, то пропозиція дійсна тільки протягом його публікації).

Пропозиція дійсна тільки в межах наявних Квитків.

 

 5. Оформлення замовлення та вид продажів

Спосіб 1: Купівля квитка на сайті

- обираєте направлення (місто відправлення / прибуття)

- дату, кількість пасажирів і натискаєте кнопку «Пошук»

- натискаєте «придбати квиток»

- вибираєте місця в автобусі (якщо ви є учасником системи лояльності - вказуєте код)

- заповнюєте форму для введення інформації Вашої банківської карти Viza або Master Card (комісію Ви не платите).

Зверніть увагу, що оплата банківськими картами здійснюється через платіжну систему АТ КБ «ПРИВАТБАНК» та АТ "СЕНС БАНК",, які обробляють всі транзакції. Компанія AUTOLUX може обробити транзакції тільки з рахунків, до яких підключена опція покупки в інтернеті. Щоб дізнатися про можливості доступу до даної опції, Вам слід звернутися в банк, власником карти якого Ви є.

Завершення оформлення Замовлення здійснюється Покупцем шляхом підтвердження переліку Квитків, загальної суми замовлення. З цього моменту Договір вважається укладеним Покупцем на зазначених в ньому умовах. При цьому Покупець підтверджує повну і беззастережну згоду з вмістом Замовлення.

Після реєстрації Замовлення Покупця на Сайті, на електронну адресу Покупця приходить електронне повідомлення про підтвердження реєстрації Замовлення з Квитком. Це повідомлення є підтвердженням укладеного між Продавцем і Покупцем Договору.

Продавець має право відмовити Покупцеві в оформленні замовлення, якщо Покупець (або хтось інший замість нього) в ході оформлення замовлення на Сайті здійснює або намагається здійснити будь-які недобросовісні маніпуляції, фальсифікації щодо системи прийому замовлень Продавця, недобросовісно користується технічними неполадками системи з метою отримання вигоди, оскільки дані дії Покупця Продавець має право розглядати як зловживання під час укладання Договору.

 

Спосіб 2: Відправивши нам лист на адресу: help@autolux.ua

Якщо перший спосіб не зручний з якихось причин і у Вас немає можливості оплатити квиток готівкою в агентстві або касі, Вам необхідно попередньо подати заявку на придбання квитків за безготівковим розрахунком, відправивши нам лист на адресу: help@autolux.ua

У примітці до заявки обов'язково (!) Вкажіть: «Оплата за безготівковим розрахунком, номер рахунку для оплати, напрямок, ім'я та прізвище пасажира (латиницею, як в паспорті) і ксерокопію паспорта платника (перша сторінка)».

При оформленні Замовлення Покупець зобов'язується надати наступну інформацію про себе: ім'я, прізвище, дату народження, повну адресу, номер телефону та адресу електронної пошти, країну проживання. Ця інформація вноситься Покупцем в реєстраційну форму на бланку замовлення і може бути в подальшому відредагована Покупцем у зв'язку з її зміною при наступному замовленні. Продавець не змінює інформацію, яку повідомив Покупець, без згоди Покупця.

Система лояльності - накопичувальна програма, що дозволяє купити квиток зі знижкою на поїздку автобусом AUTOLUX.

При першому оформленні Замовлення Покупцю може бути присвоєно логін і пароль учасника системи лояльності. У одного Покупця може бути тільки один діючий логін і пароль учасника системи лояльності, який відповідає персональних даних Покупця. Оформлення (або спроба оформлення) додаткових логінів і паролів учасника системи лояльності на Покупця, персональні дані якого вже існують в базі Продавця, не допускається. У разі, якщо Покупець, порушуючи зазначене вище положення, отримав кілька логінів і паролів учасника системи лояльності, Продавець має право видалити повторюється акаунти таких учасників системи лояльності, на свій розсуд.

Розміщуючи замовлення Покупець підтверджує, що він отримав від Продавця всю інформацію, надання якої є обов'язковою при купівлі квитків за Договором.

 

Якщо у Продавця є підстави вважати, що в діях Покупця є зловживання щодо оформлення Квитків, Продавець має право розцінювати ці дії Покупця як істотне порушення Договору.

Продавець має право без повідомлення відмовити в укладенні договору особам, які не згодним з Умовами продажу і / або допускає (раніше допустили) істотні порушення Договору.

Факт оформлення замовлення свідчить про згоду Покупця на укладення Договору, ознайомлення Покупця з умовами Договору та згоду Покупця з умовами продажу і Договору в цілому, а також до Порядку реалізації квитків, правилами перевезення пасажирів, багажу в автобусах ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс».

Продавець має право відмовити в оформленні Замовлення особам, які не згодні з умовами Договору та Порядком реалізації квитків, правилами перевезення пасажирів, багажу в автобусах ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс».

Продавець залишає за собою право скасувати Замовлення Покупця з яких-небудь вагомих причин, в тому числі з-за істотне порушення Покупцем даного Договору.

Також Система Продавця може відмовити Користувачеві в здійсненні або оплаті Замовлення в разі:

• неотримання від Замовника підтвердження про придбання квитка,

• при виникненні технічних неполадок і при збійних ситуаціях.

Продавець не несе відповідальність за несвоєчасне отримання Замовлення Покупцем в разі надання Покупцем недостовірних або неповних даних, зазначених Покупцем при оформленні Замовлення.

Якщо Покупець не отримав свій Замовлення, йому необхідно звернутися на e-mail: help@autolux.ua або по тел. +38 (044) 594-90-10 з метою уточнення статусу Замовлення.

       

 

 

До оплати приймаються карти VISA, MasterCard.

Послуга оплати через інтернет здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard на принципах дотримання конфіденційності і безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв'язку. Введення даних банківської карти здійснюється на захищеній платіжної сторінці АТ КБ «ПРИВАТБАНК» або АТ "СЕНС БАНК"​. На сторінці для введення даних банківської карти буде потрібно ввести номер карти, ім'я власника картки, термін дії картки, тризначний код безпеки (CVV2 для VISA або CVC2 для MasterCard). Всі необхідні дані надруковані на самій карті. Тризначний код безпеки - це три цифри, що знаходяться на зворотному боці картки. Далі ви будете перенаправлені на сторінку Вашого банку для введення 3DSecure коду, який прийде до Вас в СМС. Якщо 3DSecure код до Вас не прийшов, то слід звернутися в банк видав Вам карту.

  

 

Випадки відмови в здійсненні платежу:

 

  • банківська картка не призначена для здійснення платежів через інтернет, про що можна дізнатися, звернувшись в Ваш Банк;
  • недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Детальніше про наявність коштів на банківській картці Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;
  • дані банківської картки введені невірно;
  • закінчився термін дії банківської карти. Термін дії карти, як правило, вказано на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна карта). Детальніше про термін дії карти Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;

З питань оплати за допомогою банківської карти і інших питань, пов'язаних з роботою сайту, Ви можете звертатися за наступними телефонами: +38 (044) 594-90-10

 

Надана вами персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер банківської карти) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані вашої кредитної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.

При оплаті картами повернення готівковими коштами не допускається. Порядок повернення регулюється правилами міжнародних платіжних систем.

 

6. Повернення Квитків

Забезпечення повернення грошових коштів на замовлення проводиться Покупцеві у випадках:

1. некоректного або несвоєчасного завершення оплати сформованого Замовлення Користувачем.

2. При виникненні технічних неполадок або наявності збійних ситуацій.

3. Покупець має можливість розірвати договір та здійснити повернення квитків через Сайт, відповідно до Порядку реалізації квитків, правилами перевезення пасажирів, багажу в автобусах ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс»:

- повертається 90% від вартості поїздки, якщо квиток здається раніше, ніж за 24 години до відправлення автобуса;

- повертається 80% від вартості поїздки, якщо квиток здається пізніше, ніж за 24 години до відправлення, але не більше ніж за 2:00 до відправлення автобуса;

- повертається 70% від вартості поїздки, якщо квиток здається пізніше, ніж за 2:00 до відправлення, але не більше ніж за 10 хвилин до відправлення автобуса;

- вартість поїздки не повертається, якщо квиток здається менш, ніж за 10 хвилин до відправлення автобуса

 

7. Відповідальність Продавця

Продавець зобов'язується виконати замовлення Покупця відповідно до умов даного Договору, опублікованими на даному Сайті.

Продавець не несе відповідальність за невиконання укладеного Договору в разі настання обставин непереборної сили. В такому випадку Продавець має право відмовитися від Договору (в повному обсязі або частково) в односторонньому порядку.

Продавець докладає максимум зусиль, щоб забезпечити точність і регулярне оновлення інформації, представленої на Сайті, залишаючи при цьому за собою право змінювати в будь-який момент і без попереднього повідомлення будь-які матеріали, розміщені на цьому сайті.

При цьому Продавець не може гарантувати правильність, точність і вичерпність поданої інформації, тому знімає з себе будь-яку відповідальність за:

- неточний, неповний і недостатній характер будь-яких матеріалів, розміщених на Сайті;

- будь-які помилки в друкованої продукції;

- будь-який збиток, що виник внаслідок зміни інформації третіми особами, які здійснили несанкціонований доступ на наш Сайт;

- будь-який збиток, що виник в результаті доступу Покупця на Сайт і / або неможливості такого, включаючи прямий збиток і упущену вигоду, які б не були викликали даний збиток причини, а також прямі та / або непрямі наслідки.

При скасуванні замовлення з ініціативи (з вини) Продавця повертається 100% від вартості квитка, якщо квиток здається в разі скасування рейсу Перевізником і не залежно від причини такого скасування.

 

8. Зміна і розірвання Договору

Продавець залишає за собою право адаптувати, змінювати або розірвати в будь-який час Договір. У разі їх зміни, умови нового Договору будуть повідомлені Покупцеві за допомогою публікації нової редакції на цьому Сайті. Нові умови будуть поширюватися тільки при продажі, здійснені після внесення змін. Покупець має право змінити або розірвати договір та здійснити повернення коштів за квитки (див. Порядок реалізації квитківправила перевезення пасажирів, багажу в автобусах ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс».).

 

9. Авторське право

Всі матеріали, розміщені на бланках замовлення, в каталогах, включаючи товарні знаки, тексти, фотографії, малюнки, логотипи, зображення, емблеми, графіки і т.п., є виключною власністю ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс», якому належать права на використання об'єктів інтелектуальної власності.

Всі матеріали, розміщені на Сайті, включаючи товарні знаки, тексти, фотографії, малюнки, логотипи, зображення, емблеми, графіки і т.д., що знаходяться на даному сайті, а також програмне забезпечення, є виключною власністю Адміністратора Сайту або його партнерів.

Адміністратору Сайту належать виключні права на використання об'єктів інтелектуальної власності, використаних при створенні даного Сайту або розміщених на ньому.

Копіювання або використання всього або частини елементів Сайту дозволено Користувачу Сайту виключно в особистих інформаційних цілях.

Копіювання і використання змісту сайту в інших цілях категорично заборонені.

Будь-яка не обумовлене вище використання, включаючи розповсюдження, відтворення, імпорт, переклад, переробку, вчинене без попередньої письмової згоди Адміністратора сайту, вважається порушенням виняткових прав Адміністратора сайту.

Створення гіперпосилання на головну сторінку цього Сайту або будь-яку іншу сторінку сайту можливо тільки після отримання попередньої письмової згоди Адміністратора сайту.

 

10. Конфіденційність і дозвіл на використання даних

Захист Ваших особистих даних дуже важлива для нас. Тому AUTOLUX приділяє особливу увагу захисту персональних даних, а під час їх збору, обробки та використання строго дотримується вимог нормативних актів національного законодавства щодо захисту даних.

Погоджуючись з викладеною нижче Політикою конфіденційності Ви надаєте AUTOLUX однозначне, добровільне дозвіл на збір, обробку та використання Ваших персональних даних в системі AUTOLUX. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час з дією на майбутнє.

Персональні дані

Роблячи замовлення, я даю ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс» (Україна, 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 7, корп.3.) відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010, свою згоду на обробку всіх наданих мною моїх персональних даних, будь-яким не заборонених законом способом, з метою Замовлення і доставки квитків, отримання спеціальних пропозицій від ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс» та його партнерів, інформації про новини , статистичного аналізу, а також для передачі моїх персональних даних партнерам ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс». Мені відомо, що власником бази персональних даних є ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс». Справжнім я підтверджую свою обізнаність про право доступу до своїх персональних даних і маю право вимагати внесення в них змін або припинення обробки моїх персональних даних за письмовим запитом за адресою: ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс», Україна, 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 7, корп.3. ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс» гарантує захист персональних даних користувачів.

 

Збір, обробка та використання персональних даних

AUTOLUX буде використовувати отриману інформацію з метою реалізації господарських відносин і взаєморозрахунків з максимальною повагою і акуратністю.

Дані можуть бути зібрані для наступних цілей: оформлення квитків і надання послуг з перевезень, оплата квитків, виставлення рахунків, адміністративні та юридичні дії, підтримку і розвиток систем, програми для лояльних клієнтів, робота з агентами і клієнтами і ін.

Для оформлення купівлі квитків і надання послуг з перевезення ми збираємо такі персональні дані: ім'я, прізвище, дату народження, повну адресу, номер телефону та адресу електронної пошти (для покупок в інтернеті).

При оплаті квитка за допомогою платіжних систем дані для оплати не зберігаються.

Дані в необхідному обсязі для виконання зобов'язань та здійснення перевезень можуть бути передані Партнерам - компаніям-перевізникам.

В обґрунтованих випадках ми залишаємо за собою право передавати дані клієнтів правоохоронним органам, державним інстанціям, а також іншим організаціям, залученим в організацію поїздки. AUTOLUX докладе всіх зусиль, що у випадках, коли персональні дані клієнта передаються за кордон, даним була забезпечена належна ступінь захисту.

Під обробкою персональних даних мається на увазі будь-яка дія, що здійснюється в інформаційній системі AUTOLUX і / або картотеках персональних даних, пов'язане зі зберіганням, поновленням, використанням і видаленням даних про Вас.

 

Прямий маркетинг і розсилка новин

Ми можемо використовувати отримані від Вас дані (наприклад, адреса електронної пошти) для маркетингових і комунікаційних цілей, зокрема для інформування про різні акції та інші пропозиції від AUTOLUX і партнерів. Ви в будь-який момент можете відмовитися від подібного використання Ваших даних.

При підписці на розсилку новин Вашу електронну адресу електронної пошти буде використано для зв'язку з вами, наприклад, для відправки сервісних або системних повідомлень, листів, з підтвердженням реєстрації, інформації про квитки і ін.

AUTOLUX залишають поза передачею особисті дані третім особам в рекламних цілях.

 

Cookies-файли

Сайт розроблений таким чином, щоб якомога краще відповідати потребам наших відвідувачів. Переслідуючи, зокрема, саме цю мету, при вході на наш Сайт на Ваш комп'ютер завантажуються автоматично сookies-файли, які допомагають Вас ідентифікувати. Таким чином, ми використовуємо сookies-файли для забезпечення персоналізації інформації спеціально для Вас. Ці файли допомагають нам налаштувати сайт відповідно до Ваших потреб і зробити його зручнішим для використання. Проте, Ви можете в будь-який момент дезактивувати цю функцію, змінивши відповідні налаштування в Вашому веб-браузері. Cookies можуть зберігатися або ігноруватися в залежності від налаштувань вашого браузера.

Особистий кабінет учасника

На сторінці AUTOLUX Ви можете створити особистий кабінет учасника системи лояльності, захищений паролем. У кабінеті Ви зможете подивитися історію покупок, отримати персональні пропозиції від перевізника і ін.

Обов'язкові поля, відмічені зірочкою (*), які містять особисті дані, використовуються виключно для створення і обробки облікового запису.

Інформація (ім'я, прізвище) будуть використовуватися також для автоматичного введення даних для подальших придбань квитків. За бажанням можна вказати також номер мобільного телефону для відправки повідомлень в разі затримок рейсу або змін маршруту.

 

Безпека даних

Для захисту приватного життя користувачів нашого сайту і пов'язаних з ним систем ми пропонуємо високий рівень безпеки.

Щоб гарантувати безпечну передачу даних по мережі ми використовуємо протокол шифрування SSL 3.0, алгоритм шифрування RSA-2048.

Щоб захистити інтереси клієнта ми забезпечуємо:

- чесну і законну обробку даних,

- обробку даних тільки відповідно до вказаної мети і в необхідному обсязі,

- такий вид збереження персональних даних, який забезпечує можливість ідентифікувати пасажира в будь-який відповідний момент. Який не перевищує період, призначений для спочатку зазначеної мети обробки даних,

- точність персональних даних та їх своєчасне оновлення, виправлення або видалення, якщо дані є неповними або неточними.

Форс-мажор

Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за Договором, якщо це невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, які виникли після укладення Договору, або якщо невиконання зобов'язань Сторонами за Договором стало наслідком подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли ні передбачити, ні запобігти розумними заходами.

Посилання на веб-сайти третіх осіб

Дана політика конфіденційності поширюється виключно на сайт AUTOLUX. Так як наш сайт може мати посилання на інші інтернет-сторінки, ми рекомендуємо Вам ознайомитися із розділом Про приватну даних сторінок перед тим, як вказувати там дані. Ми не несемо відповідальність за дані, зазначені при відвідуванні інших сайтів.

 

Умови та зміни Політики Конфіденційності

Ми виходимо з того, що перед використанням нашої інтернет- сторінки або при приєднанні до нашої системи лояльності, Ви ознайомилися з принципами та умовами Політики конфіденційності, а також прийняли їх. Ми залишаємо за собою право при необхідності вносити зміни в основні умови Політики конфіденційності.

Для вирішення всіх виникаючих питань і проблем, пов'язаних з політикою збереження конфіденційності або з обробкою даних, а також, якщо клієнт хоче відмовитися від отримання комерційних повідомлень або повністю видалити дані з особистого кабінету, просимо вас зв'язуватися за адресою: help@autolux.ua

 

Адміністратор сайту

ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс», код 40784911

адреса: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 7, корп.3.

 

11. Застосовне законодавство

Цей Сайт, умови доступу та користування Сайтом, Договір регулюються відповідно до законодавства України.

Дізнавайтеся першими про знижки та акції