X
android apple

До уваги пасажирів!

З 13 липня 2022 року пасажирам дозволяється перетинати кордон лише за наявності чинного проїзного документа - біометричного закордонного паспорта, закордонного паспорта з діючою  візою або з видом на проживання ЄС!

Пасажири з внутрішніми українськими паспортами до поїздки не допускатимуться!

Будьте уважні!

 

×

Правила

Порядок реалізації квитків, правила перевезення пасажирів та багажу в автобусах ТОВ «ААЗ Трейдінг-Автолюкс»                   (в редакції з 01.12.2023)

1. Загальні положення.

2. Пасажир має право.

3.Пасажир зобов'язаний.

4. Перевезення багажу.

5. Перевізник має право.

6. Перевізник зобов'язаний.

7. Політика конфіденційності

 

1. Загальні положення.

1.1. Цим документом регламентуються порядок реалізації квитків на рейси, що виконуються компанією ТОВ «ААЗ «Трейдінг - Автолюкс» (далі-Перевізник) на внутрішніх та міжнародних маршрутах, правила перевезення в автобусах Перевізника, а також визначаються права, обов'язки та відповідальність Пасажира та Перевізника.

1.1.1. Внутрішні перевезення - перевезення пасажирів територією України без перетину державного кордону України.

1.1.2. Міжнародні перевезення  - перевезення пасажирів автомобільним транспортом з перетином державного кордону.

1.2. Для внутрішніх перевезень: документами, що підтверджують право пасажира на поїздку,  є квиток та документ, що посвідчує особу, а у разі квитка придбаного зі знижкою – документ, що підтверджує обґрунтованість знижки додатково.

1.3. Для міжнародних перевезень: документами, що підтверджують право пасажира на поїздку,  є квиток, дійсні документи фіз. особи для перетину кордону і проїзду по території іноземних держав, а у разі квитка придбаного зі знижкою – документ, що підтверджує обґрунтованість знижки додатково.

1.3.1 Документи фіз. особи для перетину кордону і проїзду по території іноземних держав:

- Паспорт громадянина країни ЄС для в'їзду та / або проїзду, перебування на території країн ЄС, країн Шенгену або ін. іноземних держав, якщо внутрішнє законодавство країни не передбачає наявність у громадянина інших проїзних документів;

- Біометричний паспорт; паспорт і віза в даному паспорті для в'їзду та / або проїзду, перебування на території країни, на яку поширюється візовий режим, встановлений законодавством країни;

- Дитячий паспорт, проїзний документ дитини і віза в даному паспорті / документі для в'їзду та / або проїзду, перебування на території країни, на яку поширюється візовий режим, встановлений законодавством країни;

- Для проїзду з дітьми можлива вимога наявності додаткових проїзних документів, а саме: свідоцтва про народження, нотаріально завіреної довіреності від батьків, свідоцтво про розлучення, рішення суду і т.д. Перелік документів залежить від законодавства країни, з / в / через яку слідує дитина;

- Дипломатичний паспорт, службовий паспорт і віза, у випадку, якщо це передбачено законодавством країни проходження або транзитних країн;

- Інші документи, які вимагаються іноземними державами.

1.4. Квиток – це проїзний документ, видача якого підтверджує укладання договору між Перевізником та Пасажиром та дає право Пасажиру на використання поїздки виключно відповідно з даними, зазначеними у квитку, а саме: прізвище та ім’я Пасажира, маршрут, дата та час відправлення. Номер квитка і дані Пасажира занесені програмою продажу до квитково-посадкової  відомості. У разі відсутності даних у квитково-посадковій відомості, справжність квитка вважається сумнівною і вимагає додаткової перевірки.

1.4.1. Відповідальність за достовірність інформації у квитку, що реалізуються через сайти партнерів (BUSFOR, Infobus, Inbus, Privat24 та інші електроні системи) несуть дані партнери у межах договірних відносин.

1.5. Квиток не може бути переданий третій особі. Придбання квитка свідчить про згоду Пасажира з Порядком реалізації квитків, правилами перевезення пасажирів, багажу в автобусах Перевізника.

1.5.1. Перевірка наявності квитків під час рейсу, здійснюється особами, уповноваженими перевізником та які мають посвідчення контролера. У разі безквиткового проїзду, пасажир зобов’язаний сплатити вартість квитка.

1.6. Придбання квитка свідчить про те, що Пасажир проінформований про використання та збереження персональних даних і дав згоду на їх обробку.

1.7. Для квитків, куплених по акціях, зі знижкою та за системою лояльності можливі спеціальні правила, про які Пасажир інформується додатково. Докладніше див. розділ «Система лояльності»: https://autolux.ua/ua/uk/poyizdka/pochnit-korystuvatysya-systemoyu-loyal...

1.7.1. Для квитків, придбаних за акціями та / або зі знижкою, можуть діяти наступні обмеження: термін виконання поїздки, можливість зміни дати поїздки, можливість відмови від поїздки і т.д. Дані обмеження вказуються в умовах акції або знижки та в самому квитку. Знижки та акції можуть діяти тільки для окремих рейсів.

1.8. Документи, необхідні для перетину державних кордонів, в'їзду / виїзду, знаходження на території інших країн, є особистими документами пасажира. Відповідальність за їх наявність, належне оформлення, термін дії тощо, громадянин несе особисто перед відповідними державними органами. За проїзні документи дітей несуть відповідальність супроводжуючі їх особи.

1.8.1. Пасажир несе повну індивідуальну відповідальність за неналежне оформлення документів на право перетину кордонів держав за маршрутом слідування. У разі недопущення пасажира до поїздки з неналежно оформленими документами у місці посадки на  рейс згідно квитка або зняття пасажира з автобуса під час контролю, виконання умов договору про перевезення вважається виконаним, незважаючи на те що перевезення було виконане в іншому обсязі, ніж було передбачено раніше, вартість поїздки не повертається, і претензії з цього приводу не розглядаються.

1.8.2. Пасажир несе повну індивідуальну відповідальність за порушення законодавства держав за маршрутом слідування. У разі затримання пасажира на контролі для індивідуального огляду/перевірки/оформлення митних формальностей його особистих порушень, договір про перевезення вважається розірваним, автобус має право продовжити рейс без пасажира. При цьому, виконання умов договору про перевезення вважається виконаним, незважаючи на те, що перевезення було виконане в іншому обсязі, ніж було передбачено раніше, вартість поїздки не повертається, і претензії з цього приводу не розглядаються.

1.9. Тарифи  та категорії для застосування спеціальних тарифів на проїзд встановлюються Перевізником. Тарифи є динамічними, та можуть змінюватись в залежності від кількості вільних місць, дня та часу покупки, сезонності та інших факторів. Рішення про зміну тарифів, введення або скасування спеціальних тарифів, величину та умови їх застосування приймається Перевізником самостійно.

1.10. Посадка / висадка пасажирів здійснюється виключно відповідно до інформації, зазначеної в дозвільних документах перевізника та згідно квитка. Посадка / висадка в інших місцях заборонена. Пасажир зобов'язаний здійснити посадку в автобус в пункті відправлення, зазначеному в його квитку.

1.11. У випадку зупинок під час поїздки, пасажир повинен повернутися до салону автобуса до закінчення оголошеного екіпажем часу зупинки. Якщо пасажир не повернувся до салону автобуса  протягом 5 хвилин після закінчення зазначеного часу, то вважається, що пасажир відмовся від подальшої поїздки та не має права на будь-яку компенсацію по квитку, вартість поїздки не повертається, і претензії з цього приводу не розглядаються.

1.12. На місцях з номерами 1, 2, 3, 4 дозволяється сидіти тільки особам старше 14 років. Пасажири з номерами місць з 1 по 4 повинні бути пристебнуті, якщо конструкцією автобусу передбачені ремені безпеки.

1.13. Пасажирам забороняється:

- перевозити зброю, небезпечні вантажі, зокрема легкозаймисті, вибухонебезпечні і такі, що можуть забруднити транспортний засіб чи одяг пасажирів;

- перевозити тварин, птахів;

- з’являтися на посадку або знаходиться в салоні автобуса в нетверезому стані, стані наркотичного сп’яніння, а також розпивати спиртні напої, вживати наркотичні та психотропні речовини;

- ходити по салону автобуса без причини;

- палити в салоні, туалеті, службових приміщеннях автобуса;

- класти ноги на сидіння, загороджувати або захаращувати прохід в автобусі;

- своєю поведінкою створювати незручності іншим пасажирам або заважати роботі екіпажу, під час руху відволікати увагу водія від керування;

 - відчиняти  двері  транспортного  засобу  до  повної   його зупинки, перешкоджати зачиненню дверей;

 - здійснювати  поїздку  без  оплати  її  вартості  або  без пред'явлення документа, що посвідчує особу;
- робити виправлення у квитку і передавати його іншій особі;
- користуватись аварійним обладнанням без потреби;
- порушувати громадський порядок.

1.14. Перевізник не несе відповідальність:

- за можливі помилки при реєстрації квитка з відкритою датою і перенесення дати поїздки по телефону;

- за збереження і цілісність ручної поклажі пасажира, особистих речей, що знаходяться в салоні;

- за втрату, пропажу або крадіжку наявних засобів, коштовностей, паспортів, цінних документів, колекційних речей, речей, які мають наукову цінність, а також інших цінностей, які знаходяться в салоні або багажному відділенні автобуса;

- за будь-які збитки, які виникли у пасажира з причини відхилення від графіка руху, за винятком випадків потурання або свідомого невиконання зобов'язань Перевізником;

- за будь-які збитки, які виникли у пасажира в результаті злочинної діяльності будь-якої приватної особи (у тому числі інших пасажирів, учасників руху або екіпажу);

- за залишені або забуті в салоні автобуса речі.

1.15. Розклад руху автобусів не передбачає час для оформлення пасажирами повернення податку Tax Free. В обов'язки Перевізника не входить допомога в оформленні Tax Free. У випадку, якщо пасажир не погоджується продовжити рух за маршрутом і бажає, щоб йому надали час на оформлення Tax Free, Перевізник має право відмовити пасажиру та продовжити рух без Пасажира.

1.16. Перевізник не гарантує своєчасне прибуття в пункти пересадки, пересадку на інші рейси і транспорт, стикування рейсів. Перевізник не несе відповідальність за відхилення від розкладу, несвоєчасне подання транспортного засобу, що виникли внаслідок обставин непереборної сили (включаючи, але не обмежуючись: погодні умови, затори ( "пробки") на дорогах, дії держорганів, простої, черги і затримки на прикордонних переходах ( в пунктах пропуску, погодних умов, в разі об'їздів і інших, що не залежать від перевізника, причин. а також дії самих пасажирів, що впливають на виконання зобов'язань) або інших обставин (технічні неполадки автобуса по дорозі до місця відправлення), які Перевізник, незважаючи на вжиті заходи, не зміг передбачити і запобігти.

1.16.1.Форс -Мажор Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за  Договором, якщо це невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, які виникли після укладення Договору, або якщо невиконання зобов'язань Сторонами за Договором стало наслідком подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли ні передбачити, ні запобігти розумними заходами

1.17. Перевізник не несе відповідальність за будь-які невдалі пересадки на будь-які види транспорту з причини відхилення від графіка руху, за винятком пересадок, які зазначені у квитку. Якщо Пасажир не встигає до гарантованої пересадки, зазначеної у квитку, Перевізник забезпечує Пасажира альтернативним видом транспорту. У разі відмови пасажира скористатися альтернативним видом транспорту, Перевізник повертає вартість невикористаної поїздки, зазначеної у квитку.

1.18. Час прибуття / відправлення автобусів у квитках, розкладі руху або інших джерелах інформації зазначено місцевий, відповідно до часового поясу країни пункту відправлення або прибуття.

1.19. У випадку, якщо відправлення за маршрутом затримується з вини перевізника, однак пасажир вирішує використовувати поїздку, претензії по затримці  відправлення і прибуття не приймаються. Якщо пасажир вирішує не використовувати поїздку, він одержує компенсацію в розмірі 100% від вартості квитка.

1.20. У випадку, якщо відправлення за маршрутом скасовується з вини перевізника, однак пасажир погоджується перенести дату і використовувати поїздку пізніше, то претензії по компенсації виникаючих додаткових витрат не приймаються.

1.21. Вимушені зупинки з технічних причин під час рейсу:

1.21.1. У випадку, якщо рейс перерваний з вини перевізника, і перевізник не може забезпечити пересадку на інший автобус перевізника або Партнерів, пасажиру при відмові від продовження поїздки виплачується компенсація за непрослідувану відстань відповідно до вартості придбаного квитка, або перевізник компенсує вартість квитка на інший автобус (або проїзду в плацкартному вагоні поїзда, якщо по даному маршруту не курсує автобус) до місця призначення, зазначеного у квитку Перевізника.

1.22. У разі непередбачених обставин Перевізник має право  змінювати / скасовувати рейси, поінформувавши про це Пасажирів за повідомленою під час купівлі квитка телефоном (для квитків, куплених в Інтернеті, по е-mail та / або телефону)

1.23. Якщо під час перевезення у екіпажа є законна підстава зняти пасажира з рейсу, виконання умов договору про перевезення вважається виконаним, незважаючи на те що перевезення було виконане в іншому обсязі, ніж було передбачено раніше, вартість поїздки не повертається, і претензії з цього приводу не розглядаються.

1.24. Заяви, скарги, претензії щодо поїздки або роботи Перевізника приймаються в письмовому вигляді протягом 1 місяця після дати події або виконання рейсу. Заяви, скарги, претензії повинні бути адресовані і спрямовані Перевізнику з обов’язковим зазначенням номера квитка. Термін розгляду зазначених звернень – тридцять днів з моменту отримання Перевізником. У разі, якщо звернення надійшло на іноземній мові, термін розгляду такого звернення збільшується на п’ятнадцять днів та становить сорок п’ять днів з моменту отримання Перевізником. Перевізник рекомендує надсилати скарги та претензії у найкоротший термін після дати рейсу.

1.25. З метою попередження злочину або виявлення обставин та/або осіб, які вчинили правопорушення, для забезпечення безпеки пасажирів та екіпажу, а також зберігання майна у салонах автобусів можливо розміщення систем відео нагляду. Перевізник зобов’язується використовувати, передавати та зберігати отриману інформацію лише для вищевказаних цілей.

 

2. Пасажир має право:

2.1. Придбати квиток з фіксованою або відкритою датою виїзду  (сервіс може діяти для окремих рейсів), перенести дату виїзду, змінити маршрут, відмовитися від поїздки, за правилами, встановленими Перевізником.

2.2. Змінити дату виїзду на нову не пізніше, ніж за 24 години до вказаної в квитку старої дати та часу поїздки. Змінити дату поїздки можна в будь-якому агентстві, що продає квитки на рейси ECOLINES/AUTOLUX, а також на сайтах www.ecolines.net, www.autolux.ua.  Якщо вартість поїздки на момент зміни дати вище тої, що вказана у квитку, то пасажиру буде запропоновано оплатити новий квиток. При цьому, для квитків, придбаних он-лайн, вартість попередньої поїздки буде повернена на рахунок покупця. Вартість попередньої поїздки для квитка, що був придбаний в агенції, повертається за місцем купівлі (див.п.2.5.1.).  

2.3. Змінити дані пасажира - прізвище та ім’я у квитку не пізніше, ніж за 24 години до вказаної в квитку дати першої поїздки з доплатою 10% від вартості квитка, при цьому інші дані залишаються незмінними (маршрут, напрямок, тариф і т.д.). Дана послуга не діє для квитків, придбаних з використанням Системи Лояльності

2.4.Перенести дату виїзду протягом 3 днів після відправлення автобуса на більш пізню, в агентстві, де купувався квиток, по пред'явленню оригіналів документів, що підтверджують, що з ним стався нещасний випадок або він був хворий.

2.5. Придбати квиток з відкритою датою виїзду (Open date). Поїздка з відкритою датою - оплачене право пасажира здійснити поїздку за вказаним в квитку маршрутом, якщо у вибраний день є даний маршрут і вільне місце в салоні автобуса та вартість поїздки на момент закриття дати дорівнює або нижче ціни, що вказана у квитку. Термін дії таких квитків становить 18 місяців з дня купівлі та зазначений у квитку. До моменту посадки в автобус пасажир зобов’язаний зареєструвати відкриту дату виїзду на обраний ним рейс на сайтах www.ecolines.net, www.autolux.ua, або в агенції, що продає квитки на рейси ECOLINES/AUTOLUX. Пасажири з незареєстрованим завчасно квитком на рейс не допускаються, а у  разі втрати, квитки з відкритою датою відновленню не підлягають.
2.5.1.Якщо вартість поїздки на момент закриття дати вище вартості, що вказана у квитку, то пасажиру буде запропоновано оплатити новий квиток. Для квитків,що придбані онлайн, вартість поїздки з відкритою датою буде повернена на рахунок покупця. Вартість поїздки з відкритою датою для квитків, що придбані в агенції, повертається за місцем купівлі квитка (див.п.2.5.1.).

2.6. Відмовитися від поїздки до відправлення автобуса і отримати до повернення суму грошових коштів, рівну вартості проїзду за вирахуванням штрафних санкцій, встановлених Перевізником. Відмову від поїздки можливо зафіксувати: 
- в агенції, де купувався квиток; 
- в представництві ECOLINES / AUTOLUX; 
- на сайтах  www.ecolines.net / www.autolux.ua (розділ «Мій квиток»); 
- за допомогою послуги смс - робот (при наявності інформації у квитку); 
- через мобільний додаток ECOLINES / AUTOLUX.
2.6.1. Повернення здійснюється лише агенцією, в якій купувався квиток при пред'явленні пасажиром документа, що посвідчує особу, квитка і касового чека про оплату. Повернення можна зробити тільки протягом 6 місяців з дня оформлення відмови. Повернення коштів по дублікату квитка не можливий. 
2.6.2. Для міжнародних перевезень при поверненні діють наступні правила:
- повертається 70% від вартості поїздки, якщо квиток здається раніше, ніж за 24 години до відправлення;
- повертається 50% від вартості поїздки, якщо квиток здається пізніше, ніж за 24 години до відправлення;
- вартість поїздки не повертається, якщо квиток здається менш, ніж за 1,5 години до відправлення автобуса;
- після відправлення автобуса з пункта відправлення, зазначеного у квитку, гроші за невикористану поїздку не повертаються.
2.6.3. Для внутрішніх перевезень при поверненні діють наступні правила: 
- повертається 90% від вартості, якщо квиток здається раніше, ніж за 24 години до відправлення;
- повертається 80% від вартості, якщо квиток здається пізніше, ніж за 24 години до відправлення, але не менше ніж за 2 години до відправлення
- повертається 70% від вартості, якщо квиток здається пізніше, ніж за 2 години до відправлення, але не менше ніж за 10 хвилин до відправлення
У разі  повернення  квитка  пізніше  ніж  за  10  хвилин до відправлення автобуса, а також протягом трьох годин з моменту його відправлення особі  повертається 60% від вартості. У такому випадку, пасажир повинен зафіксувати на квитку час відмови від поїздки у представника Перевізника та звернутися з письмовою заявою щодо повернення на електронну пошту: help@autolux.ua. Термін розгляду заяви складає 14 робочих днів.
2.6.4. Ануляція квитка: 
- якщо до поїздки залишилося більше 24 годин пасажир протягом 12 годин з моменту придбання квитка може анулювати квиток і отримати 100% повернення за квиток; 
- якщо до поїздки залишилося менше 24 годин, але не менше ніж 1,5 години, пасажир протягом 1 години з моменту придбання квитка може анулювати квиток і отримати 100% повернення за квиток. Не розповсюджуються на квитки з відкритою датою. 
2.6.5. У разі відмови від однієї з поїздок пасажир втрачає право на «знижку за 2 поїздки». Таким чином, поїздка, яка залишилась, відображається в квитку без урахування знижки. Повернення грошових коштів за анулювання поїздки буде розраховуватися виходячи із суми, що залишилася після компенсування першої поїздки до стандартної вартості.
Для квитків, придбаних на сайтах www.ecolines.net / www.autolux.ua або через мобільні додатки ECOLINES / AUTOLUX: при купівлі квитків з 2 поїздками додаткова «знижка за 2 поїздки» може застосовуватися до обох поїздок.
2.6.6. Компенсація за квиток, придбаний на сайтах www.ecolines.net / www.autolux.ua або через мобільні додатки ECOLINES / AUTOLUX, перераховується на банківський рахунок, з якого була проведена оплата за квиток, до 15 робочих днів. У разі тривалих державних свят термін повернення компенсації може бути збільшений з незалежних від Перевізника причин.
2.6.7. Для квитків, що реалізуються через сайти партнерів (BUSFOR, Infobus, Inbus та інші електроні системи) додатково діють Порядок та Правила Партнерів щодо реалізації, зміни дати та повернення квитків.
2.7. При придбанні квитка, скористатися спеціальним тарифом, наданим Перевізником, пред'явивши при купівлі оригінал документа, що підтверджує право на використання.
2.7.1. Якщо квиток придбаний зі знижкою, на посадці та під час поїздки необхідно мати при собі документ, що підтверджує обґрунтованість застосування знижки. Якщо на маршруті передбачені знижки для особливих вікових груп (діти, молодь, особи старше 60 років), то знижка застосовується у відповідності з віком на момент першої поїздки (туди). У разі відсутності документа, що підтверджує обґрунтованість застосування знижки, пасажир не має право використовувати поїздку.
2.7.2. Виключно для міжнародних перевезень: при придбанні для одного Пасажира декількох місць, кожне додаткове місце необхідно оплачувати за тарифом «Персони від 60 років, особи з інвалідністю, дод. місце», інші знижки не застосовуються.
2.7.3. Тариф «Студенти» застосовується для осіб віком до 26 років включно, які навчаються на стаціонарній формі навчання у ВНЗ та інших навчальних закладах країн прибуття/відправлення згідно квитка або ISIC.
2.7.4. Виключно для внутрішніх перевезень:  Безоплатно перевозити з собою одну дитину віком до шести років без права зайняття нею окремого місця. Діти віком до 14 років перевозяться лише в супроводі дорослих. Діти з 14 років допускаються до перевезення без супроводу дорослих.
2.8. Вік неповнолітньої особи, з якого вона може бути допущена до поїзди без супроводу дорослих, визначається законодавством. Перевізник не надає послуг супроводу неповнолітніх осіб.
2.9. Особи з інвалідністю та особи з інших маломобільних груп мають рівні права та обов’язки разом з іншими громадянами, однак з метою забезпечення безпеки та комфорту інших пасажирів, особам з інвалідністю та пасажирам з інших маломобільних груп рекомендується до поїздки в автобусі бути в супроводі іншої повнолітньої особи, яка не відноситься до маломобільних груп населення.

 

3.Пасажир зобов'язаний:

3.1. До придбання квитка ознайомитися з Правилами перевезення пасажирів і багажу, порядком реалізації квитків, тарифами на перевезення, визначити дату / дати планованої поїздки, забезпечити наявність документів, необхідних для поїздки. Пасажир зобов'язаний враховувати можливість затримки рейсу при плануванні своєї подорожі, подальших пересадок на інші види транспорту.

3.2. Придбати квиток при пред'явленні документа, що посвідчує особу та підтверджує право на спеціальний тариф. Перевірити правильність вказаних у квитку даних безпосередньо при купівлі квитка. При виявленні невідповідності даних після придбання квитка, відповідальність несе пасажир. Перевізник не несе відповідальності за помилки у квитку.

3.3. Прибути на місце посадки в автобус завчасно, але не пізніше, ніж за 10 хвилин до часу його відправлення. У випадку неявки пасажира у пункт відправлення, згідно зазначених у квитку дати та часу, квиток анулюється зі 100% утриманням коштів, а у випадку поїздки з пересадкою/зміною автобуса, також автоматично анулюються з 100% утриманням коштів усі наступні частини поїздки, а усі місця звільняються для продажу.

3.4. При посадці з квитком на міжнародне перевезення: - пред'явити провіднику квиток на проїзд, в якому зазначено прізвище, ім'я пасажира, рейс і дата відправлення; проїзні документи, що дозволяють здійснювати проїзд і перебування на території іноземних держав; документ, що підтверджує право на спеціальний тариф. Якщо зазначені у квитку дані не відповідають даним рейсу або не збігаються з даними в пред'явленому документі, або надані проїзні документи не є дійсними для перетину кордонів та проїзду по території іноземних держав, то пасажир не має права використовувати поїздку. По таким питанням претензії не приймаються.

3.4.1. При посадці з квитком на внутрішнє перевезення: - пред'явити представнику Перевізника квиток на проїзд, в якому зазначено прізвище, ім'я пасажира, рейс і дата відправлення; документ, що посвідчує особу; документ, що підтверджує право на пільгу. Якщо зазначені у квитку дані не відповідають даним рейсу або не збігаються з даними в пред'явленому документі, то пасажир не має права використовувати поїздку. По таким питанням претензії не приймаються, вартість квитка не повертається.

3.5. Виключно для міжнародних перевезень: Після посадки на автобус і відправлення від станції, провідником проводиться повторна перевірка на наявність і дійсність квитків і проїзних документів у пасажирів. Пасажир зобов'язаний надати квиток і проїзні документи, що дозволяють здійснювати проїзд і перебування на території іноземних держав, на вимогу провідника. Протягом проходження автобуса до станції квитки зберігаються у персоналу Перевізника.

3.6. Дотримуватися Правил перевезення і правила поведінки в автобусі під час виконання рейсу, виконувати інструкції, отримані від провідника і водіїв автобуса.

3.7. Зберігати квиток (у тому числі в електронному вигляді )до кінця поїздки, пред'являти його контролюючим службам. Виконувати вимоги екіпажу, контролюючих та державних служб.

3.8. Пасажир повинен дбайливо поводитися з обладнанням автобуса, не допускати його псування. Пасажир несе матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну транспортному засобу.

3.9. За недотримання положень, викладених у розділі 1, 3, а також інших загальнообов’язкових правил, пасажиру може бути відмовлено в посадці на рейс або знято його з рейсу. У такому випадку перевізник відразу ж звільняється від усіх договірних зобов’язань перед пасажиром і не зобов’язаний відшкодовувати йому, хоча б частково вартість проїзду, або будь-яку іншу компенсацію.

 

4. Перевезення багажу:

4.1. Норма провозу безкоштовного багажу та ручної поклажі встановлюється перевізником.

4.2. Безкоштовно дозволяється перевозити:

4.2.1. Ручну поклажу, з розмірами не більше ніж 45*35*20 см та вагу 5 кг яка повинна знаходитися в салоні автобуса у пасажира. Ручна поклажа розташовується під ногами або на багажній полиці. Заборонено розміщувати ручну поклажу в проході салону автобуса. Заборонено перевезення валіз (будь-якого розміру) в салоні автобуса.

4.2.2. На вибір: одну або дві одиниці багажу, при дотриманні наступних параметрів:

- одна сумка розміром 50 * 50 * 80 см (разом з колесами, карманами та ручками), вага до 30 кг; або

-  дві сумки розміром 65 * 30 * 45 см (разом з колесами, карманами та ручками), кожна вагою до 30 кг.

4.2.3. Пасажирам - дітям: дитячий візок (тільки в складеному вигляді), за відсутності іншого багажу.

4.2.4. Пасажирам – особам з інвалідністю: інвалідний візок (тільки у складеному вигляді), милиці.

4.2.5. . Перевезення туристичних рюкзаків обмежано до однієї одиниці на пассажира при відсутності іншого багажу. У випадку перевезення туристичного рюкзака, додатковий багаж до перевезення не приймається.

4.3. Багажем є речі особистого користування пасажира, упаковані в сумки й валізи. Всі інші речі, окрім дитячого візка, велосипеда та інвалідного візка вважаються вантажем. Вантаж до перевезення не приймається.

4.4. Багаж здається в багажне відділення автобуса. Пасажири допускаються в салон виключно з ручною поклажею. Дитячий та інвалідний візок допускаються до перевезення в багажному відділенні в складеному вигляді, упаковані в чохол або целофан. Велосипед та інші колісні або електричні засоби для пересування допускаються до перевезення при попередньому погодженні з перевізником в складеному і упакованому вигляд з лінійними розмірами 130*100*30 см і за окрему плату.

4.5. Перевозячи багаж в багажному відділенні автобуса, перевізник несе відповідальність тільки за наявність одиниці багажу, але не гарантує його цілісність і збереження працездатності. Право на отримання багажу має пасажир, що здав його для перевезення.

4.5.1. При пересадках пасажир несе повну відповідальність за перенесення свого багажу в автобус, в якому буде продовжувати поїздку.

4.6. Додатковий багаж до двох одиниць на особу ( одна сумка розміром 50 * 50 * 80 см, вага до 30 кг або дві сумки розміром 65 * 30 * 45 см, кожна вагою до 30 кг) приймається до перевезення лише при наявності вільного місця в багажному відділенні автобуса за додаткову плату, встановлену Перевізником. Вільне місце визначається водієм на посадці, беручи до уваги загальну кількість пасажирів в автобусі, об'єм багажного відділення, інші фактори. Перевізник рекомендує узгоджувати перевезення додаткового багажу завчасно. В період з 15.05 по 15.09 та 15.12 по 15.01 перевезення додаткового багажу обмежене та  приймається виключно з письмового дозволу Перевізника.

4.6.1.Перевізник має право відмовити Пасажиру у перевезенні додаткового багажу. Якщо Пасажир приймає рішення відмовитись від поїздки, екіпаж анулює поїздку та ставить відмітку на квитку пасажира. Дані квитки не можливо повернути та отримати компенсацію. Пасажир має право в особистому кабінеті Системи лояльності оформити нову поїздку зі знижкою, надіславши на електронну пошту help@autolux.ua або help@ecolines.ua заяву, квиток з відміткою про відмову у провозі додаткового багажу та ID кодом. Надання знижки не дає право на перевезення додаткового багажу.

4.6.2.Пасажир при посадці в автобус, вносячи плату за перевезення додаткового багажу або за перевищення його габаритів та ваги, підтверджує, що отримав від перевізника всю необхідну інформацію про розмір плати за багаж та підстави її стягнення. Пасажир має право запросити на посадці зафіксувати письмово розміри багажу (на квитку або квитанції). Ця позначка проставляється співробітником перевізника

4.7. Спортивний інвентар приймається до перевезення в багажному відділенні тільки з письмового дозволу Перевізника за договірною ціною

4.8. Музичні інструменти, що перевищують розміри ручної поклажі, приймаються до перевезення тільки з письмового дозволу Перевізника за договірною ціною. Якщо розміри музичного інструменту дозволяють помістити його в салоні автобуса (гітара і т.д.), то в такому випадку Пасажир зобов'язаний оплатити друге місце поруч із собою. Якщо пасажир приймає рішення здати музичний інструмент в багажне відділення, то пасажир бере на себе відповідальність за збереження і робочий стан інструменту.

4.9. Перевізник не приймає до провезення в багажному відділенні великогабаритний вантаж: будівельні матеріали, автомобільні запчастини, предмети меблів, побутову та електротехніку, включаючи будь холодильники, пральні і посудомийні машини, електричні та газові плити, телевізори, відео та музичні установки і т.д.

4.10. Перевізник має право відмовити в перевезенні багажу, якщо у екіпажа автобуса є підозри, що вміст сумок може викликати затримку під час проходження процедур в пунктах пропуску.

4.11. Перевізник рекомендує Пасажиру застрахувати свій багаж перед поїздкою

 

5. Перевізник має право:

5.1. Змінити автобус; змінити посадочне місце пасажира в автобусі без попередньої його згоди і повідомлення або при заміні автобуса або для забезпечення максимально якісного здійснення подорожі. Схема автобуса при купівлі квитка носить інформативний характер, можливі зміни в розташуванні місць та проходу.

5.1.1. Виключно для внутрішніх перевезень: у разі ненадання пасажиру місця, зазначеного у квитку, та у разі відмови пасажира від іншого запропонованого місця, пасажир може звернутися за поверненням 100% від вартості квитка до відправлення автобусу за місцем покупки (див.п.2.5.1.). Якщо пасажир приймає рішення використати поїздку, претензії не прийматься, кошти не повертаються;

5.1.2. Виключно для внутрішніх перевезень: у разі надання для перевезення автобуса, клас якого нижчий, ніж зазначено у квитку, та у разі відмови пасажира від поїздки, пасажир може звернутися за поверненням 100% від вартості квитка до відправлення автобусу за місцем покупки (див.п.2.5.1.). Якщо пасажир приймає рішення використати поїздку, претензії не прийматься, повертається різниця вартості квитків

5.2. Перевірити на посадці наявність візи для в'їзду / транзиту в країну проходження, термін дії візи, кратність візи, а так само інші документи, підтверджуючі право пасажира здійснювати виїзд / в'їзд в країну / и транзиту і призначення.

5.3. Відмовити в поїздці, якщо у екіпажа автобуса є підозри, що проїзні документи можуть викликати у пасажира проблеми з прикордонними службами і затримку під час проходження кордонів.

5.4. Відмовити пасажиру в поїздці, якщо він прибув на посадку з зовнішніми ознаками алкогольного сп’яніння, в нетверезому стані, перебуває під дією наркотичних чи психотропних речовин, своїми діями порушує громадський порядок, відмовляється пред'явити або у нього не в порядку проїзні документи. Договір перевезення в такому випадку вважається припиненим. Вартість квитка не повертається.

5.5. Відмовити пасажиру в поїздці, якщо Пасажир виглядає таким або його поведінка є такою, що (i) виникають сумніви щодо безпеки, або (i) має місце пряма чи непряма шкода для Перевізника, екіпажу, персоналу, автобусу, майну, власності, послуг або Пасажирів. Такий вигляд або поведінка включають застосування погроз, лайку, образи персоналу, екіпажу та Пасажирів, можливість загрози з боку особи або факт попередньої загрози з її сторони стосовно безпеки, здоров’я чи гігієни однієї або кількох осіб, майна чи автобуса.

5.6. Продовжити рейс за розкладом без пасажира і без відшкодування йому вартості проїзду, у разі порушення пасажиром митних і прикордонних правил та затриманні його на кордоні.

5.7. Відмовити у перевезенні пасажиру під час здійснення рейсу і висадити його в будь-якій точці маршруту, якщо той порушує ці Правила, своїми діями заважає роботі екіпажу, спокою пасажирів або створює небезпеку для оточуючих.

5.8. Перенести / відмінити рейс з технічних причин, у зв'язку з несприятливими погодними умовами або у разі виникнення обставин, які він не міг передбачити і виникненню яких не міг запобігти, без попереднього повідомлення. 

5.9. Не приймати до перевезення тварин, птахів, негабаритний багаж або багаж, вага якого перевищує встановлені норми.

5.10. Не приймати до перевезення багаж, якщо зміст, структура, форма або запах багажу можуть зашкодити, забруднити багаж інших пасажирів, салон автобуса або багажне відділення, або може заважати пасажирам або екіпажу автобуса.

5.10.1. Не приймати багаж до перевезення, що має зовнішні пошкодження або приймати при умові зазначення даної інформації у квитку.

5.11. Надавати пасажиру додаткові послуги при їх наявності (буфет, наявність стюардеси, відео, туалет, кондиціонер, пледи, Wi-Fi, 220V, кавовий апарат, індивідуальний вбудований мультимедійний екран (без навушників) і т.д.).

5.12. Номер телефону пасажира, вказаний при купівлі квитка, повинен бути доступним для зв'язку по всій території, де проходить маршрут автобуса. У випадку, якщо контактний / мобільний телефон, вказаний Пасажиром у квитку, виявився невірним, і по ньому не було можливості зв'язатися з Пасажиром або надіслати смс, компанія-перевізник знімає з себе відповідальність щодо інформування клієнта заздалегідь при будь-яких змінах, пов'язаних з рейсом . Претензії за такими випадками прийматися не будуть. 

5.13. Екіпаж автобуса має право вимагати від пасажирів виконання їх обов'язків.

 

6. Перевізник зобов'язаний:

6.1. Надати пасажиру право на проїзд по пред'явленню квитка та відповідно з даними, зазначеними в ньому.

6.2. Забезпечити доставку пасажира в пункт призначення, зазначений у квитку.

6.3. При скасуванні або затримці відправлення рейсу чи зміні автобусу з вини перевізника надати можливість виїхати іншим рейсом Перевізника чи Партнерів або повернути пасажиру 100% вартості проїзду.

6.4. Використовувати всі залежні від нього засоби для перевезення і доставки пасажира і багажу в пункт призначення в розумні терміни. Розклад, вказаний на квитках, сайті, плакатах, рекламних буклетах та інших документах є інформаційним і точне виконання його не гарантовано.

6.5. Якщо Порядок реалізації квитків, правила перевезення пасажирів, багажу був змінений після того, як був куплений квиток, до уваги приймається Порядок, що діяв на момент придбання квитка.

6.6. У всіх інших випадках, не передбачених цим Порядком, Перевізник та Пасажир керуються чинним законодавством.

 

Політика конфіденційності

1.Політіка конфіденційності та дозвіл на використання даних
Захист Ваших особистих даних дуже важлива для нас. Тому Автолюкс приділяє особливу увагу захисту персональних даних, а під час їх збору, обробки та використання строго дотримується вимог нормативних актів Європейського Союзу і національних законодавств щодо захисту даних.
Погоджуючись з викладеною нижче Політикою конфіденційності Ви надаєте Автолюкс однозначне, добровільне дозвіл на збір, обробку та використання Ваших персональних даних в системі Автолюкс. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час з дію на майбутнє.

2.Збір, обробка та використання персональних даних.
Автолюкс буде використовувати отриману інформацію з метою реалізації господарських відносин і взаєморозрахунків з максимальною повагою і акуратністю.
Дані можуть бути зібрані для наступних цілей: оформлення квитків і надання послуг з перевезень, оплата квитків, виставлення рахунків, міграційні та митні контролі, адміністративні та юридичні дії, підтримку і розвиток систем, програми для лояльних клієнтів, робота з агентами і клієнтами і ін.
Для оформлення покупки квитків і надання послуг з перевезення ми збираємо такі персональні дані: ім'я, прізвище, контактний телефон пасажира, адреса електронної пошти (для покупок в інтернеті).
Іноді для оформлення квитка, рейс якого має на увазі перетин кордону з ЄС, необхідні паспортні дані. Ці дані не зберігаються в Автолюкс.
При оплаті квитка за допомогою банківської карти дані карти платника не вводяться на сторінці Автолюкс, платіж формується і авторизується на сторінці компанії SIA '' Worldline Latvia '' (SIA '' First Data Latvia '').
При оплаті квитка за допомогою платіжних систем дані для оплати не зберігаються.
Дані в необхідному обсязі для виконання зобов'язань та здійснення перевезень можуть бути передані компаніям-перевізникам.
В обґрунтованих випадках ми залишаємо за собою право передавати дані клієнтів правоохоронним органами, державним інстанціям, а також іншим організаціям, залученим в організацію поїздки, що може включати передачу даних за межі ЄС. Автолюкс докладе всіх зусиль, що у випадках, коли персональні дані клієнта передаються за кордон, даним була забезпечена належна ступінь захисту.
Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія, що здійснюється в інформаційній системі Автолюкс і / або картотеках персональних даних, пов'язане зі зберіганням, поновленням, використанням і видаленням даних про Вас.

3.Прямий маркетинг і розсилка новин
Ми можемо використовувати отримані від Вас дані (наприклад, адреса електронної пошти) для маркетингових і комунікаційних цілей, зокрема для інформування про різні акції та інші пропозиції від перевізників Автолюкс. Ви в будь-який момент можете відмовитися від подібного використання Ваших даних.
При підписці на розсилку новин Вашу електронну адресу електронної пошти буде використовуватися для зв'язку з вами, наприклад, для відправки сервісних або системних повідомлень, листів, з підтвердженням реєстрації, інформації про квитки і ін. Автолюкс не передає особисті дані третім особам в рекламних цілях.

4.COOKIES
На своєму сайті Автолюкс використовує cookies- файли, що містять певні настройки для обміну вашого браузера і нашою системою. Ці файли допомагають нам налаштувати сайт відповідно до ваших потреб і зробити його зручнішим для використання.
Cookies можуть зберігатися або ігноруватися в залежності від налаштувань вашого браузера.

5. Особистий  кабінет учасника
На сторінці Автолюкс Ви можете створити особистий кабінет учасника системи лояльності, захищений паролем. У кабінеті Ви зможете подивитися історію покупок, отримати персональні пропозиції від перевізника і ін.
Обов'язкові поля, відмічені зірочкою (*), які містять особисті дані, використовуються виключно для створення і обробки облікового запису.
Інформація (ім'я, прізвище) будуть використовуватися також для автоматичного введення даних для подальших придбань квитків. За бажанням можна вказати також номер мобільного телефону для відправки повідомлень в разі затримок рейсу або змін маршруту.

6.Мобільний додаток Автолюкс
Ми пропонуємо також розроблене програмне забезпечення для придбання квитків Автолюкс на мобільних телефонах і планшетах. Купуючи квиток за допомогою мобільного додатку, застосовуються ті ж умови щодо захисту, обробки та використання даних, як і на інтернет-сторінці Автолюкс.
Token банківської карти для швидких платежів зберігається тільки на пристрої користувача за умови його добровільного та однозначної згоди на зберігання.

7. Безпека даних
Для захисту приватного життя користувачів нашого сайту і пов'язаних з ним систем ми пропонуємо високий рівень безпеки.
Щоб гарантувати безпечну передачу даних по мережі ми використовуємо протокол шифрування SSL 3.0, алгоритм шифрування RSA-2048.
Щоб захистити інтереси клієнта ми забезпечуємо:
- чесну і законну обробку даних,
- обробка даних тільки відповідно до вказаної мети і в необхідному обсязі,
- такий вид збереження персональних даних, який забезпечує можливість ідентифікувати пасажира в будь-який відповідний момент. Який не перевищує період, призначений для спочатку зазначеної мети обробки даних,
- точність персональних даних та їх своєчасне оновлення, виправлення або видалення, якщо дані є неповними або неточними.

8.Посилання на вебсайти треті осіб
Дана політика конфіденційності поширюється виключно на сайт Автолюкс. Так як наш сайт може мати посилання на інші інтернет-сторінки, ми рекомендуємо Вам ознайомитися із розділом Про приватну даних сторінок перед тим, як вказувати там дані. Ми не несемо відповідальність за дані, зазначені при відвідуванні інших сайтів.

9.Умови і зміни Політики Конфіденційності
Ми виходимо з того, що перед використанням нашої інтернет- сторінки або при приєднанні до нашої системи лояльності, Ви ознайомилися з цими принципами та умовами Політики конфіденційності, а також прийняли їх. Ми залишаємо за собою право при необхідності вносити зміни в основні умови Політики конфіденційності.
Для вирішення все виникаючих питань і проблем, пов'язані з політикою збереження конфіденційності або з обробкою даних, а також, якщо клієнт хоче відмовитися від отримання комерційних повідомлень або повністю видалити дані з особистого кабінету, просимо вас зв'язуватися за адресою  help@autolux.ua.

Правила перевезення пасажирів на внутрішніх рейсах (Кабінет Міністрів України)

Міжнародні правила

 

Дізнавайтеся першими про знижки та акції