До уваги пасажирів!
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України про заборону міжнародних та внутрішніх пасажирських перевезень, ми тимчасово припинили обслуговування усіх рейсів на період дії карантину з 12.00 18.03.2020 до 24.04.2020.
Ваш квиток не анульовано! Його буде переоформлено на відкриту дату протягом 5 днів після відновлення роботи компанії.Ви зможете використати Ваш квиток пізніше! Для цього, після зняття карантину, Вам необхідно буде вказати нову дату на сайті, за посиланням:https://autolux.ua/ua/uk/poyizdka/kvytky-na-avtobus/miy-kvytok                 

Наша сторінка у FB: https://www.facebook.com/autolux.ua 
Пошта для звернень: help@autolux.ua

На період дії карантину режим роботи підприємства вимушено змінений, співробітники знаходяться у відпустках, тому прийміть, будь ласка, вибачення за відсутність оновлення інформації або обробку звернень у визначені терміни.
Дякуємо за Ваше терпіння, підтримку та розуміння.
Бережіть себе та своїх близьких!

×
Придбати квиток

Кам’янське → Київ (Видубичі)

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc


Розклад автобусів Кам’янське - Київ (Видубичі)

Зупинки автобусів

Відправлення Кам’янське:
Прибуття Київ (Видубичі):
Кам’янське - Київ (Видубичі)5/5 (100%) 1 votes

Інформація про рейс Кам’янське — Київ (Видубичі):

-ціна квитка на рейс Кам’янське — Київ (Видубичі) вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Кам’янське — Київ (Видубичі)-404 км.
-орієнтовний час в дорозі Кам’янське — Київ (Видубичі): 7 г 14 хв.
-різниці в часі між містами Кам’янське — Київ (Видубичі) - 0 немає.

Автобус Кам’янське — Київ (Видубичі) обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Кам’янське — Київ (Видубичі) через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Кам’янське — Київ (Видубичі) можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Кам’янське — Київ (Видубичі) дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.

Придбати білет на автобус Кам’янське - Київ (Видубичі):

Дізнавайтеся першими про знижки та акції