До уваги пасажирів!
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України про заборону міжнародних та внутрішніх пасажирських перевезень, ми тимчасово припинили обслуговування усіх рейсів на період дії карантину з 12.00 18.03.2020 до 24.04.2020.
Ваш квиток не анульовано! Його буде переоформлено на відкриту дату протягом 5 днів після відновлення роботи компанії.Ви зможете використати Ваш квиток пізніше! Для цього, після зняття карантину, Вам необхідно буде вказати нову дату на сайті, за посиланням:https://autolux.ua/ua/uk/poyizdka/kvytky-na-avtobus/miy-kvytok                 

Наша сторінка у FB: https://www.facebook.com/autolux.ua 
Пошта для звернень: help@autolux.ua

На період дії карантину режим роботи підприємства вимушено змінений, співробітники знаходяться у відпустках, тому прийміть, будь ласка, вибачення за відсутність оновлення інформації або обробку звернень у визначені терміни.
Дякуємо за Ваше терпіння, підтримку та розуміння.
Бережіть себе та своїх близьких!

×
Придбати квиток

Київ (Видубичі) → Дюссельдорф

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc


Розклад автобусів Київ (Видубичі) - Дюссельдорф

Зупинки автобусів

Відправлення Київ (Видубичі):
Прибуття Дюссельдорф:
Київ (Видубичі) - Дюссельдорф4.6/5 (92%) 14 votes

Інформація про рейс Київ (Видубичі) — Дюссельдорф:

-ціна квитка на рейс Київ (Видубичі) — Дюссельдорф вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ (Видубичі) — Дюссельдорф-1874 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ (Видубичі) — Дюссельдорф: 43 г 50 хв.
-різниці в часі між містами Київ (Видубичі) — Дюссельдорф - 1 немає.

Автобус Київ (Видубичі) — Дюссельдорф обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ (Видубичі) — Дюссельдорф через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ (Видубичі) — Дюссельдорф можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ (Видубичі) — Дюссельдорф дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.

Придбати білет на автобус Київ (Видубичі) - Дюссельдорф:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції