X
android apple

Харків → Прага 2 274.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Подорожуйте з Харкова до Праги на комфортабельних автобусах ECOLINES! Щоб дізнатися вартість квитків та розклад руху автобусів, будь ласка перейдіть в систему бронювання.


Розклад автобусів Харків - Прага

Зупинки автобусів

Відправлення Харків :
Прибуття Прага:
Харків - Прага4.3/5 (86%) 32 votes

Придбати білет на автобус Харків - Прага:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Харків — Прага:

-ціна квитка на рейс Харків — Прага вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Харків — Прага-1877 км.
-орієнтовний час в дорозі Харків — Прага: 41 г 35 хв.
-різниці в часі між містами Харків — Прага - 1 немає.

Автобус Харків — Прага обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Харків — Прага через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Харків — Прага можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Харків — Прага дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.