X
android apple

Бориспіль аеропорт → Харків 330.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Подорожуйте з аеропорта Бориспіль до Харкова на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів та вартість квитків за маршрутом Бориспіль аеропорт - Харків, будь ласка, перейдіть в систему бронювання та придбання квитків. Щоб придбати квиток на автобус Бориспіль аеропорт - Харків, необхідно обрати дату поїздки


Розклад автобусів Бориспіль аеропорт - Харків

Зупинки автобусів

Відправлення Бориспіль аеропорт:
Прибуття Харків:
Бориспіль аеропорт - Харків4.4/5 (88%) 39 votes

Придбати білет на автобус Бориспіль аеропорт - Харків:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Бориспіль аеропорт — Харків:

-ціна квитка на рейс Бориспіль аеропорт — Харків вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Бориспіль аеропорт — Харків-449 км.
-орієнтовний час в дорозі Бориспіль аеропорт — Харків: 5 г 55 хв.
-різниці в часі між містами Бориспіль аеропорт — Харків - 0 немає.

Автобус Бориспіль аеропорт — Харків обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Бориспіль аеропорт — Харків через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Бориспіль аеропорт — Харків можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Бориспіль аеропорт — Харків дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.