X
android apple

Бориспіль аеропорт → Херсон 500.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Подорожуйте з аеропорта Бориспіль до Херсона на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів та вартість квитків за маршрутом Бориспіль аеропорт - Херсон, будь ласка, перейдіть в систему бронювання та придбання квитків. Щоб придбати квиток на автобус Бориспіль аеропорт - Херсон, необхідно обрати дату поїздки


1. оплата акційних квитків ECOбонусамі не можлива 2. можливість покупки акційних квитків на сайті autolux.ua та в касах AUTOLUX 3. кількість акційних квитків обмежена

Розклад автобусів Бориспіль аеропорт - Херсон

Зупинки автобусів

Відправлення Бориспіль аеропорт:
Прибуття Херсон:
Бориспіль аеропорт - Херсон4.3/5 (86%) 7 votes

Придбати білет на автобус Бориспіль аеропорт - Херсон:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Бориспіль аеропорт — Херсон:

-ціна квитка на рейс Бориспіль аеропорт — Херсон вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Бориспіль аеропорт — Херсон-566 км.
-орієнтовний час в дорозі Бориспіль аеропорт — Херсон: 11 г 38 хв.
-різниці в часі між містами Бориспіль аеропорт — Херсон - 0 немає.

Автобус Бориспіль аеропорт — Херсон обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Бориспіль аеропорт — Херсон через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Бориспіль аеропорт — Херсон можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Бориспіль аеропорт — Херсон дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.