Київ → Бердянск 650.00 UAH

Знижка

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Подорож з Києва до Бердянска на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.

 


Розклад автобусів Київ - Бердянск

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Бердянск:

Придбати білет на автобус Київ - Бердянск:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Інформація про рейс Київ — Бердянск:

-ціна квитка на рейс Київ — Бердянск вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Бердянск-- км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Бердянск: -.
-різниці в часі між містами Київ — Бердянск - - немає.

Автобус Київ — Бердянск обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Бердянск через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Бердянск можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Бердянск дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.