X
android apple

До уваги пасажирів!

З 13 липня 2022 року пасажирам дозволяється перетинати кордон лише за наявності чинного проїзного документа - біометричного закордонного паспорта, закордонного паспорта з діючою  візою або з видом на проживання ЄС!

Пасажири з внутрішніми українськими паспортами до поїздки не допускатимуться!

Будьте уважні!

 

×

Київ → Бердянськ 575.00 UAH

Знижка

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Нажаль наразі даний рейс не курсує до подальших повідомлень! 

Щоб подивитися інші маршрути перейдіть в систему бронювання та придбання квитків!

 


Кожну п’ятницю ми пропонуємо акційні квитки на рейси AUTOLUX лише за 100 грн! Анонсування акційних рейсів проводиться щоп’ятниці в офіційній групі facebook AUTOLUX та на сайті www.autolux.ua Період придбання акційних квитків лише один день – п’ятниця. Акційні квитки дійсні лише на період поїздки з понеділка по четвер включно, період проведення акції: щотижня. кількість акційних квитків – обмежено.Пункт відправлення/прибуття згідно інформації вказаної в акційному квитку. Акційна ціна діє лише на один напрямок.

Розклад автобусів Київ - Бердянськ

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Бердянськ:
Київ - Бердянськ4.5/5 (90%) 12 votes

Придбати білет на автобус Київ - Бердянськ:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Київ — Бердянськ:

-ціна квитка на рейс Київ — Бердянськ вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Бердянськ-708 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Бердянськ: -.
-різниці в часі між містами Київ — Бердянськ - - немає.

Автобус Київ — Бердянськ обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Бердянськ через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Бердянськ можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Бердянськ дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.