X
android apple

Київ → Бориспіль Аеропорт 85.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

Кава

Кондиціонер

wc

Подорож з Києва до аеропорту Бориспіль на комфортабельних автобусах компанії Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.


Розклад автобусів Київ - Бориспіль Аеропорт

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Бориспіль Аеропорт:
Київ - Бориспіль Аеропорт4.2/5 (84%) 16 votes

Придбати білет на автобус Київ - Бориспіль Аеропорт:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Київ — Бориспіль Аеропорт:

-ціна квитка на рейс Київ — Бориспіль Аеропорт вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Бориспіль Аеропорт-28 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Бориспіль Аеропорт: 0 г 30 хв.
-різниці в часі між містами Київ — Бориспіль Аеропорт - 0 немає.

Автобус Київ — Бориспіль Аеропорт обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Бориспіль Аеропорт через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Бориспіль Аеропорт можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Бориспіль Аеропорт дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.