Київ → Кам’яньке 270.00 UAH

Популярне

Wi-Fi

220v

Кондиціонер

wc

Подорож з Києва в Кам'янське на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.

 


Розклад автобусів Київ - Кам’яньке

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Кам’яньке :
Київ - Кам’яньке 4.4/5 (88%) 7 votes

Придбати білет на автобус Київ - Кам’яньке :

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Інформація про рейс Київ — Кам’яньке :

-ціна квитка на рейс Київ — Кам’яньке вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Кам’яньке -404 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Кам’яньке : 7 г 14 хв.
-різниці в часі між містами Київ — Кам’яньке - 0 немає.

Автобус Київ — Кам’яньке обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Кам’яньке через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Кам’яньке можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Кам’яньке дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.