X
android apple

Київ → Миколаїв 380.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc

Подорож з Києва до Миколаїва на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.
 


1. оплата акційних квитків ECOбонусамі не можлива 2. можливість покупки акційних квитків на сайті autolux.ua та в касах AUTOLUX 3. кількість акційних квитків обмежена

Розклад автобусів Київ - Миколаїв

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Миколаїв:
Київ - Миколаїв4.2/5 (84%) 26 votes

Придбати білет на автобус Київ - Миколаїв:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Київ — Миколаїв:

-ціна квитка на рейс Київ — Миколаїв вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Миколаїв-489 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Миколаїв: 9 г 20 хв.
-різниці в часі між містами Київ — Миколаїв - - немає.

Автобус Київ — Миколаїв обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Миколаїв через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Миколаїв можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Миколаїв дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.