X
android apple

Миколаїв → Скадовськ 170.00 UAH

Знижка

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кондиціонер

wc

Даний маршрут є сезонним та виконується з 15.05. по 15.09.

Подорож з Миколаєва  до Скадовська на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.


Розклад автобусів Миколаїв - Скадовськ

Зупинки автобусів

Відправлення Миколаїв:
Прибуття Скадовськ:

Придбати білет на автобус Миколаїв - Скадовськ:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Миколаїв — Скадовськ:

-ціна квитка на рейс Миколаїв — Скадовськ вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Миколаїв — Скадовськ-165 км.
-орієнтовний час в дорозі Миколаїв — Скадовськ: -.
-різниці в часі між містами Миколаїв — Скадовськ - - немає.

Автобус Миколаїв — Скадовськ обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Миколаїв — Скадовськ через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Миколаїв — Скадовськ можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Миколаїв — Скадовськ дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.