X
android apple

Дніпро → Одеса 400.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

Кава

Кондиціонер

wc

Подорож з Дніпра в Одесу на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів Дніпро Одеса, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.


Розклад автобусів Дніпро - Одеса

Зупинки автобусів

Відправлення Дніпро:
Прибуття Одеса:
Дніпро - Одеса4.7/5 (94%) 13 votes

Придбати білет на автобус Дніпро - Одеса:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Дніпро — Одеса:

-ціна квитка на рейс Дніпро — Одеса вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Дніпро — Одеса-537 км.
-орієнтовний час в дорозі Дніпро — Одеса: 17 г 29 хв.
-різниці в часі між містами Дніпро — Одеса - 0 немає.

Автобус Дніпро — Одеса обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Дніпро — Одеса через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Дніпро — Одеса можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Дніпро — Одеса дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.