Одеса → Харьків 650.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

Кава

Кондиціонер

wc

Подорожуйте з Одеси до Харкова, через Київ, новим рейсом на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів і вартість квитків за маршрутом Одеса Харків, будь ласка, перейдіть в систему бронювання та придбання квитків.

Звертаємо Вашу увагу, що в Одесі з 01.04.2018 року відправлення і прибуття всіх рейсів AUTOLUX буде здійснюватися з платформи №4 Автостанції "Старосінна".


Розклад автобусів Одеса - Харьків

Зупинки автобусів

Відправлення Одеса:
Прибуття Харьків:
Одеса - Харьків4.8/5 (96%) 5 votes

Придбати білет на автобус Одеса - Харьків:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Інформація про рейс Одеса — Харьків:

-ціна квитка на рейс Одеса — Харьків вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Одеса — Харьків-721 км.
-орієнтовний час в дорозі Одеса — Харьків: 19 г 38 хв.
-різниці в часі між містами Одеса — Харьків - 0 немає.

Автобус Одеса — Харьків обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Одеса — Харьків через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Одеса — Харьків можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Одеса — Харьків дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.