X
android apple

Запоріжжя → Одеса 630.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

Кондиціонер

wc

Подорожуйте із Запоріжжя до Одеси, через Київ, новим рейсом на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів і вартість квитків за маршрутом Запоріжжя Одеса, будь ласка, перейдіть в систему бронювання та придбання квитків.

Звертаємо Вашу увагу, що в Одесі з 01.04.2018 року відправлення і прибуття всіх рейсів AUTOLUX буде здійснюватися з платформи №4 Автостанції "Старосінна".


Розклад автобусів Запоріжжя - Одеса

Зупинки автобусів

Відправлення Запоріжжя:
Прибуття Одеса:
Запоріжжя - Одеса4.5/5 (90%) 11 votes

Придбати білет на автобус Запоріжжя - Одеса:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Запоріжжя — Одеса:

-ціна квитка на рейс Запоріжжя — Одеса вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Запоріжжя — Одеса-557 км.
-орієнтовний час в дорозі Запоріжжя — Одеса: 18 г 58 хв.
-різниці в часі між містами Запоріжжя — Одеса - 0 немає.

Автобус Запоріжжя — Одеса обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Запоріжжя — Одеса через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Запоріжжя — Одеса можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Запоріжжя — Одеса дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.