X
android apple

Дніпро → Бердянськ 275.00 UAH

Знижка

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кондиціонер

wc

Даний маршрут є сезонним та виконується з 15.05. по 15.09.

Подорож з Дніпра до Бердянська на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.


Розклад автобусів Дніпро - Бердянськ

Зупинки автобусів

Відправлення Дніпро:
Прибуття Бердянськ:

Придбати білет на автобус Дніпро - Бердянськ:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Дніпро — Бердянськ:

-ціна квитка на рейс Дніпро — Бердянськ вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Дніпро — Бердянськ-285 км.
-орієнтовний час в дорозі Дніпро — Бердянськ: -.
-різниці в часі між містами Дніпро — Бердянськ - 0 немає.

Автобус Дніпро — Бердянськ обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Дніпро — Бердянськ через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Дніпро — Бердянськ можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Дніпро — Бердянськ дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.