X
android apple

Київ → Чернігів 100.00 UAH

Популярне

Wi-Fi

220v

Кондиціонер

wc

Подорож з Києва до Чернігова на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.


Розклад автобусів Київ - Чернігів

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Чернігів:
Київ - Чернігів4.2/5 (84%) 52 votes

Придбати білет на автобус Київ - Чернігів:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Київ — Чернігів:

-ціна квитка на рейс Київ — Чернігів вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Чернігів-132 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Чернігів: 2 г 1 хв.
-різниці в часі між містами Київ — Чернігів - - немає.

Автобус Київ — Чернігів обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Чернігів через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Чернігів можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Чернігів дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.