X
android apple

Київ → Лазурне 500.00 UAH

Популярне

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кондиціонер

wc

Даний маршрут є сезонним та виконується з 15.05. по 15.09.

Подорож з Києва до Лазурного а на комфортабельних автобусах Автолюкс! Для того, щоб дізнатися розклад руху автобусів, будь ласка, перейдіть в систему бронювання.

 


Розклад автобусів Київ - Лазурне

Зупинки автобусів

Відправлення Київ:
Прибуття Лазурне:
Київ - Лазурне5/5 (100%) 1 votes

Придбати білет на автобус Київ - Лазурне:

Дізнавайтеся першими про знижки та акції

Календар цін:

Інформація про рейс Київ — Лазурне:

-ціна квитка на рейс Київ — Лазурне вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Київ — Лазурне-648 км.
-орієнтовний час в дорозі Київ — Лазурне: -.
-різниці в часі між містами Київ — Лазурне - - немає.

Автобус Київ — Лазурне обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Київ — Лазурне через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Київ — Лазурне можливо в такий же спосіб.

Для того, щоб в майбутньому Ви могли придбати квиток на автобус Київ — Лазурне дешевше або отримати його безкоштовно, зареєструйтесь, будь ласка, в нашій бонусної програмі. Бонусні пункти накопичуються на всі рейси ECOLINES.